18 Ocak 2023 Çarşamba Saat: 14:36

GENÇ SPORCU YUSUF FEHMİ GENÇ VE AİLESİNE ÇAKIRTEPE HASTANESİ’NDEN TAM DESTEK

Ünye’yi katıldığı yarışmalarla temsil eden Dünya Şampiyonu genç sporcu Yusuf Fehmi Genç, Gençlik hizmetleri ve spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu ve Halter Antranörü Cumali Tekin Özel Çakırtepe Hastanesini ziyaret etti.
GENÇ SPORCU YUSUF FEHMİ GENÇ VE AİLESİNE ÇAKIRTEPE HASTANESİ’NDEN TAM DESTEK
OSKİ
regaip kandili

Büyükler Dünya Halter Şampiyonasında Dünya Şampiyonu olan Ünye ’li Yusuf Fehmi Genç’e ve ailesine Özel Çakırtepe Hastanesinden tam destek geldi.

Kolombiya şehrinin Başkenti Bogota’da düzenlenmiş olan Büyükler Dünya Halter Şampiyonasında 67 kilo olan genç sporcu Yusuf Fehmi Genç 7 yıl sonra ilk kez altın madalyanın sahibi olan ve koparmada 140, silkmede 182 toplamda ise 322 kiloyla yarışmayı tamamlamıştı.

Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmet Ali Durak, Hastane Başhekimi Ordu Tabip Odası Başkanı ve aynı zamanda hastane başhekimi Uzm. Dr. Ali Coşkun tarafından ağırlanan Yusuf Fehmi Genç’e bundan sonraki tüm sağlık hizmetlerinde kendisine ve ailesine destek olacaklarını ifade ettiler.

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Durak, “Yusuf Fehmi kardeşimi başarılarından dolayı tebrik ederiz. Türkiye’de ve Ünye ’de spor yapmanın ne kadar zor bir iş olduğunu bilen birisi olarak bir ağabeyi ve Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi olarak biz bir gurunun yanında olmak, destek olmak istedik. Ona sadece çalışmak ve başarmak kalsın istiyoruz. Geri kalan şeyleri biz halledemiyorsak bu bizim eksiğimiz ve ayıbımızdır. Bu konuda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Sporcumuzun ve ailesinin sağlığı bize emanet. Bunun haricinde de her zaman beraberiz. Başarılı olması için memleketimizi gururlandırması için ne gerekiyorsa her zaman yanındayız.” dedi. 

Dünya Şampiyon Halterci Yusuf Fehmi Genç  “Değerli başkanımıza bizi buraya davet ettiği için ve makamında ağırladığı için teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzeli olacak. Daha nice başarılar gelmeye devam edecek. Önümüzde uzun bir yol var. Hedefim olimpiyatlar.”dedi

 

Haber: Nalan Kara

Bu haber toplam 116 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız