HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
7 Mart 2019 Perşembe Saat: 11:24

ÜNYE DE MİLLET İTTİFAKI TEK YÜREK OLDU

ÜNYE DE MİLLET İTTİFAKI  TEK YÜREK OLDU Seçim Çalışmaları Kapsamında  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Ve  İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavvat  Dervişoğlu Seçim Çalışmaları Kapsamında
ÜNYE DE MİLLET İTTİFAKI  TEK YÜREK OLDU
pc3

ÜNYE DE MİLLET İTTİFAKI  TEK YÜREK OLDU

Seçim Çalışmaları Kapsamında  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Ve  İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavvat  Dervişoğlu Seçim Çalışmaları Kapsamında  Birlikte Ünye ye Gelerek Büyükşehir Adayı Mustafa Adıgüzel Ve Ünye Belediye Başkan Adayı Berkay Torunoğluna Destek İçin Ünye ye Gelerek  Birlik Mesajı Verdiler.

Ünye Dönerçeyme Meydanında Ki Birlik Buluşmasına Her İki Partinin İl Başkanlarının Yanı Sıra Çevre İlçe Başkanları Da Katıldı, Birlik Buluşmasında İyi Parti Ve Cumhuriyet Halk Partisi  Genel Başkan Yardımcıları Ve Millet İttifakının Ünye Belediye Başkan Adayı Berkay Torunoğlu Ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adı Güzel De Konuşma Yaparak Birlik Mesajı Verdiler Ardındından Birlikte  Ünye De Esnaf Ziyaretlerinde Bulundular

 Müsavat Dervişoğlu Konuşmasında  Millet İttifakı’nın Toplumsal Talepten Doğduğunu Vurgulayarak, “Bizim Yaptı ğımız İttifak, Salt İki Siyasi Partinin Sıradan Bir İşbirliği Değil, Bizim Yaptı ğımız İttifak İsmiyle Müsemma Bir Millet İttifakı, Bir Toplumsal Talepten Kaynaklıydı. Değerli Milletvekilimiz Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kıymetli Genel Başkan Yardımcısı Benim De Aziz Dostum Ebedi Ve Ezeli Dostum Sayın Seyit Torun Bey’in Bu Sürece Katkıları Da Tartışılmazdır. Bugün Böyle Bir Birliktelik Varsa Bu Birlikteliğin Temin Ve Tesisi Noktasında Çok Ciddi Gayretleri Ve Emekleri Vardır. Bir Olduk, Birlik Olduk, Beraber Olacağız. Sloganlarımız Bile Birbirini Takip Ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi Diyor Ki Martın Sonu Bahardır. Biz De Diyoruz Ki Hep Beraber İyi Olalım.”

Seyit Torun İse Konuşmasında , Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu İle İki Ayrı Partinin Siyasi Temsilcisi Değil, Ağabey Kardeş İlişkisi İçinde Bu Süreci Yönettiklerini , 31 Mart Akşamı Türkiye’de Yeni Bir Sürecin Başlayacağını Vurgulayarak, “Türkiye Önemli Bir Süreçten Geçiyor, Bu Süreci Herkes Çok Yakından Takip Ediyor. İçinde Bulunduğumuz Durumu Bile Farklı Algılarla Yönetmeye Çalışıyorlar. Bizi Bir Şekilde, Farklı Şekilde İfade Etmeye Çalışıyorlar. Biz Milletle Beraberiz. Bize Her Ne Kadar Farklı Tanımlamalar Yapsa Da, Biz Burada, Ünye ’de, Ordu ’da Her Yerde Milletimizle Buluşacağız. İnşallah 31 Mart Akşamı Türkiye’de Yeni Bir Süreç Başlayacak Ve 1 Nisan’da Aydınlık Güne Uyanacağız. Mart’ın Sonu Bahar Diyoruz.” Diye Konuştu.

Ünye’de  Millet İttifakı’nın Belediye Başkan Adayı Berkay Torunoğlu Ve Chp Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel’in Deneyimlerini Bu Süreçte Aktaracaklarını İfade Eden Torun, Şunları Söyledi: “Berkay Torunoğlu Kardeşimi Eskiden Beri Tanırım, Kendisi Son Derece Donanımlı, Başarılı, Ünye ’ye Hizmet Etme Coşkusuyla Hareket Eden, Bugüne Kadar Hizmet Aşkını İçinde Yaşatan Bir Kardeşimiz. İnanıyorum Ki 31 Mart Akşamı Ünye ’mize Belediye Başkanı Olacak Ve Başarılı Bir Şekilde Ünye ’mizi Yönetecek. Dr. Mustafa Adıgüzel Mecliste Başarılı Çalışmaları Oldu, Daha Önceden De Kendisi Bir Hekim Olarak Halkımızın Arasında Sevgisi, Saygısı Var. Bütün Bu Deneyimini, Birikimini De İnşallah Büyükşehir Belediyesi’nde Kullanacak. Bu Birikimiyle, Bu Deneyimiyle Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde Bütün Ordu ’ya Hizmet Edecek. Onun Da 31 Mart Akşamı Zaferini Hep Beraber Kutlayacağız İnşallah.”

  Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Adıgüzel, Yerel Seçimde Halkın Hükümete Uyarı Yapması Anlamında Bir Şans Yakaladığını İfade Ederek, “Bizim İttifakımız Ülke Şartlarının Getirdiği, Referandum Sürecinden Beri Gelen Sadece İyi Parti Ve Chp Olarak Da Değil, Bütün Sağ Ve Soluyla Demokratik Cumhuriyetçi Güçlerin Bir Araya Gelmesiyle Bir Araya Getirdiğimiz Bir İttifaktır. Bu Güç Chp Ve İyi Partisi İle Memleket Şartlarında Ki Bu Sorunlar Devam Ettiği Sürece Bu İttifak Devam Edecek. Bu Bir Yerel Seçimdir, Hükümet Değişmeyecektir. Ama Bu Yerel Seçimde Halkımız Bir Uyarı Yapma Şansını Yakaladı. Hükümete Uyarı Yaparak İki Güzel Kardeşinizi De Belediye Başkanı Yapacaksınız.” Çağrısı Yaptı .

 

“Biz Ünye ’mizin Tarihi, Kültürel, Manevi Değerlerini Kucaklayacak, Bütün Ünye ’yi Tek Bir Hedef Üzerinde Toparlayacak Bir Anlayışla Geliyoruz. İnsan Odaklı Bir Belediye Anlayışı İle Geliyoruz. Bize Bugün Destek Verdiği İçin Genel Başkan Yardımcılarımıza Teşekkür Ediyorum. 31 Mart Akşamı Ünye Hak Ettiği Yönetime Kavuşacak. Güzel Projelerimiz, Umudumuz, Ünye İçin Hayallerimiz Var. Biz Ünye ’yi 21. Yılın Sorunlarını 20. Yüzyılın Aklıyla Çözülemeyeceğini Bu Yola Çıktığımızdan Beri İfade Ediyoruz. Biz Özellikle Kadınlarla Ve Gençlerle Beraber Yeni Yüzyılın Sorunlarını, Yeni Yüzyılın Aklı İle Faklı Bir Bakış Açısı İle Çözeceğiz.” Chp Ünye İlçe Başkanı İsa Maral, “Adayımız Berkay Torunoğlu’nu; Genç, Deneyimli, Donanımlı Arkadaşımızı İttifak Adayı Olarak Gösterdik. 31 Mart’ın Ordu ’daki Karabasana Son Vereceğine İnanıyorum. Ünye ’de Adayımızın Kaza nması İçin Canla Başla Çalışıyoruz Ve Netice Alacağımıza İnanıyoruz. İki Partinin Çalışanlarına Bundan Sonra Ki Yolumuzun Kısa Gibi Görünse De Çok Uzun Olduğunu Bildiriyorum. Hepimiz Ortak Çalışarak Bu Mücadeleyi Başarı İle Sonuçlandıracağımıza İnanıyorum.” Dedi

İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Osman Karagöz , “Bizler Kutlu Bir İttifak İçin Yola Çıktık. Birlikte Çalışıyoruz, Beraberiz. Bu Birlik Ve Beraberliğimizi Ünye ’de Çok İyi Sonuçlandıracağımıza İnanıyoruz. Bu İşi Başaracağımıza, 31 Mart’ta Da Başarı İle Çıkacağımıza Eminiz. ”Diye Konuştu.

Ünye Haber Ajansı

Bu haber toplam 698 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız