HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
20 Mart 2019 Çarşamba Saat: 13:11

FEVZİ ÇAKMAK’TAN, TAVLI'YA TAM DESTEK

FEVZİ ÇAKMAK’TAN, TAVLIYA TAM DESTEK AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, Fevzi Çakmak Mahallesi Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Hayatı Geliştirme Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programında mahalle sakinleriyle bir araya
FEVZİ ÇAKMAK’TAN, TAVLI'YA TAM DESTEK
pc3

FEVZİ ÇAKMAK’TAN, TAVLI'YA TAM DESTEK

AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı , Fevzi Çakmak Mahallesi Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Hayatı Geliştirme Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programında mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Kahvaltı programında vatandaşlar, Tavlı’ya “Yanındayız” mesajı verdi.

 

Fevzi Çakmak Mahallesi Ekonomik, Sosyal ve Kültürel Hayatı Geliştirme Derneği, düzenlediği kahvaltı programında Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleriyle AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ’yı bir araya getirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Fevzi Çakmak Mahallesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltı programında, mahalle sakinleri tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Tavlı, Fevzi Çakmak Mahallesi’nin hiçbir zaman kendilerini yalnız bırakmadığını ifade etti. 

-“Mahallemizde güzel hizmetler yapıldı”-

Mahallenin desteğini her zaman yanlarında gördüklerini belirten Tavlı, desteklerinde karşılıksız kalmadığını ifade ederek, şunları söyledi:

“Fevzi Çakmak Mahallesi hiçbir zaman başımızı eğmemiştir. Yüzümüzü her zaman ak eylemiştir.

Mahallemiz geçmiş süreçte gerek belediyecilik, gerekse merkezi idarenin hizmetlerinden belli bir oranda faydalanmıştır. Bundan sonrada her mahallede olacağı gibi Fevzi Çakmak Mahallemize de hizmetler noktasında gerekli hassasiyet gösterilecektir. Mahallemizin sahil kesiminde binaların dış cephe iyileştirmeleri yapıldı. Göze hoş olmayan görüntüler ortadan kaldırılarak mahallemiz Ünye ’mize yakışır bir görüntüye kavuştu. Fevzi Çakmak Caddemiz parke taş yoldan ve tozdan arındırılarak altyapısı ve üst yapısıyla birlikte sıfır asfaltla buluşturuldu. Kaldırımlarıyla modern bir cadde haline getirildi. Aile merkezimiz İl Sağlık Müdürlüğü ve belediyeyle yapılan protokolle Kanser Erken Teşhis Tarama Merkezi’ne (KETEM) dönüştürülmek üzere çalışma başlatıldı. Kısa sürede burada KETEM faaliyete geçecek. İçerisinde bulunduğumuz sosyal tesis büyükşehir belediyemiz ve Ünye Belediyesi’nin ortak çalışmasıyla nezih bir bina yapılarak mahallemizin hizmetine kaza ndırıldı. Bu mahallemizin en önemli sorunlarından bir tanesi, sahil yolunun yükselmesi ve menfezlerinde yetersiz olmasından dolayı su baskınlarının oluşmasıydı. 3 ayrı noktaya yapılan bakslarla bu sorun belli bir miktarda giderildi. Sorunun tamamen giderilmesi için bu baksların İpekyolu Caddesine kadar uzatılması gerekmekte. Bunun içinde en kısa zamanda çalışma yaparak şehrin iç kesimlerindeki su baskını meselesi kökten çözülecek, bununda müjdesini buradan vermek istiyorum. Fevzi Çakmak Caddemiz doğalgazla buluşmuş durumda. Bundan sonraki süreçte İpekyolu Caddemizden geçen ana borunun konut bağlantıları tamamlanacak. Bunun akabinde de İpekyolu Caddemiz modern bir hale gelecek. Aynı şekilde Söğütlü Sokak’ta da doğalgaz çalışması yapılarak hat Gürecili Mahallemize doğru uzatılacak. Mahallemizin girişinde Tabakhane Deresi’nin kenarında molozların yığılı olduğu bir alanımız var. En kısa zamanda oradaki nahoş görüntüyü oradan kaldıracağız. O alan minibüs garajı olarak Ünye lilerin ve bu mahallenin hizmetine sunulacak. Bu şekilde kirli görüntüde ortadan kalkacak.”

-“Önce gönüllerinize, sonra desteklerinize talibiz”-

Mahalle sakinlerinden 31 Mart seçimlerinde destek isteyen Tavlı, “Gönül belediyeciliği sloganıyla çıktığımız yolda hem gönül, hem hizmet yapacağız. Önce gönüllerinize, sonra desteklerinize talibiz. Hizmetlerin devamı için bir güce ihtiyacımız var. Biz sizlerin temsilcisi olabilirsek hizmetlerin devamının getirilmesi noktasında var gücümüzle çalışacağız, gayretkâr olacağız. İş bizi seçmekle de bitmiyor. Ünye ’de bu kardeşinize oy verirken büyükşehirde de eski Bakanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler 'e destek verirseniz, hizmetlerin tamamlanması için daha güçlü duruma geliriz. Bunun için sizlerden destek bekliyoruz. Bu destek bizim gücümüzü arttıracak ve buraya hizmetlerin yansımasına vesile olacak.” dedi.-“Cumhur İttifakımızla omuz omuza vererek güç birliği yaptı k”-

Ülke üzerinde oynanan oyunların Cumhur ittifakımızla yapılan güç birliğiyle bozulduğunu ifade eden AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı , “Birlik ve beraberliğe her zamandan daha fazla ihtiyacımız var. Ülkemizin üzerinde hepimiz görüyoruz çeşitli oyunlar oynanmakta. Hep kargaşa çıkarmak peşindeler. Bunların en önemlisi 15 Temmuz hain darbe girişimi oldu. Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla vatandaşlarımız sokağa dökülerek bu hain girişime destek vermedi ve 251 kardeşimiz şehit oldu. 2 bin 500’ün üzerinde kardeşimizde gazi oldu. Bu hain girişim sonrası Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimizle omuz omuza vererek güç birliği yaptı k ve bu birlikteliğimiz bugünde devam etmekte. Bu kardeşlerimizle 31 Mart seçimlerinde de omuz omuzayız. Birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu içerisinde yürüyüşümüz devam etmekte. Bu birliktelikler hiçbir zaman seçimlere endeksli olmadı, memleketin geleceği için oldu. Bu birlikteliğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi pazara kadar değil mezara kadar olacaktır.” diye konuştu.

Mahalle sakinleri, değişimi 2002’den sonra yaşamaya başladıklarını ifade ederek, “Bugüne kadar hep AK Parti ’yle yürüdük. Yapılanlar ortada, mahallemize güzel hizmetler yapıldı. Hizmetlerin devam etmesini istiyoruz.” diyerek Tavlı’ya “Yanındayız” mesajı verdiler.

Kahvaltı programına, AK Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ’nın yanı sıra, MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir ve Cumhur İttifakı’nın teşkilat mensupları da katıldı.

Ünye haber ajansı

Bu haber toplam 738 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız