21 Mart 2019 Perşembe Saat: 12:34

VEYSEL İLHAN’A YOĞUN İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

VEYSEL İLHAN’A YOĞUN İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR…
VEYSEL İLHAN’A YOĞUN İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

VEYSEL İLHAN’A YOĞUN İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR…

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Saadet parti si Ünye Bld. Bşk. Adayı Avukat Veysel İlhan, Muammer Bilgiç, Özgür Şahin beraberinde Ünye Saadet parti si Teşkilatı ile birlikte yoğun programı ilk ziyaretini Killik Sivomatic madencilik e Gerçekleştirdi yönetim kurulunu ve Tesis Çalışanları ziyareti devamında Arif Nihat Asya kız meslek lisesi öğretmenler ve idareciler ile bir Araya gelen Avukat Veysel İlhan burada kısa bir konuşma yaptikdan sonra Sınav koleji öğretmenleri ve yönetimi ile bir araya gelen Veysel İlhan Eğitimcilere şöyle seslendi 
Ünye de Halkın belediye Başkanlarından pek çok Talebi var, Bizim ilk hedefimiz Belediye Başkanın Sadece insanların degil, çiçeğinin, böceğinin,kedisinin, köpeğinin, yaban hayvanlarının da Belediye Başkanıdır. Cümlesi ile başlıyoruz.
Bu civarın büyük şehir olması 2 olumsuzluğu getirdi Birincisi Aşırı betonlaşma ikincisi kırsalın boşaltılması, kırsalın boşaltılmasınin 2 olumsuz sonucu oldu. 1 yüzyıllardır elden ele geçen tohum ve üretme yeteneği elimizden alındı 2 uretemedigimiz icin fiyatlar arttı Bu artış sektörü ve hepimizi de etkiledi.
Ünye belediyeciliğinin görevi olmamasına rağmen Belediye başkanlarının Ana vazifesi kırsalın tekrar isletilmesi olmalı Belediyelerde bunun için projeler Geliştirilmeli.
Siz Ne yapmak istiyorsunuz derseniz ; Biricisi bölgede var olan tüm ürünler değerinde mutlaka satın Alınmalı Market ürünleri ile rekabet edebilmesi için paketlenmeli, patentlenmeli bir standart oluşturulmalı ve pazarlanması mutlaka belediye Aracılığı ile sağlanmalıdır.
Türkiye'de buna örnek belediyeler var , muhalefet belediyeler var Bu seçim yerel seçim, genel'e konuşmak istemiyorum bu sebep le Basit bir cümle ile Paranın ideolojisi yok, para Kaza narak Belediye yönetmek durumundayız, Mevcut Belediye borç ile yönetilmekte, Bankalarda Kredi çekilerek yönetilmekte, kredileri mümkün mertebe vermeye devam edecekler onlar ama Biz borçlanarak belediye yönetilmesinden değilde,üretilerek belediye yönetilmesi taraftarıyız.
Bu konuda projeler gelistitiyoruz,Bu seçimde Destek ve oylarinizı olmasa da Hayır dualarınızı istiyoruz 
Saygılar sunuyoruz dedi..
Yoğun ilgi ile karşılaşan 
Avukat Veysel İlhan ve Saadet parti si Ünye Teşkilatı konuşması nin Ardından yoğun program ve organizasyon lara yetişmek  üzere Eğitim kurumundan 

Bu haber toplam 734 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız