27 Mart 2019 Çarşamba Saat: 17:58

ŞAHİN VE İLHAN DAN ÜNYEDE DEV MİTİNG

ŞAHİN VE İLHAN DAN  ÜNYEDE DEV MİTİNG Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin İle Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda Miting Yaptı.
ŞAHİN VE İLHAN DAN  ÜNYEDE DEV MİTİNG
2. devre başlıyor

ŞAHİN VE İLHAN DAN  ÜNYEDE DEV MİTİNG

Saadet Parti si Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin İle Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan Ünye Cumhuriyet Meydanı ’nda Miting Yaptı .

 Ünye’nin Değerleri Var!

İlk Olarak Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan Kürsüye Çıkarak Meydanı Dolduran Kalabalığa Seslendi. İlhan Konuşmasında “Ünye’nin Değerleri Var” Diyerek İdris Naim Şahin’e Ve Kendisine Destek  İstedi.

 İlhan Konuşmasında, “Belediye Başkanı Olunca Kamu Kaynaklarını İsraf Etmeyeceğiz, Sizin Paranızla Size Hava Atmayacağız, Sizden Aldığımız Su Paralarını Üst Geçitlere Kendi Reklamımızı Yapmak İçin Kullanmayacağız, Devlet in Makam Aracını Size Hava Atma Aracı Değil Hizmet Aracı Olarak Kullanacağız. Ne Dediğimizi Siz Çok İyi Anlıyorsunuz. Biz Ne Yapacağız Biliyor Musunuz; Üreteceğiz, Üreteceğiz, Üreteceğiz. Biz Belediyeciği Sadece Şehirlerdeki Binalara Hizmet Olarak Görmüyoruz. Köyün, Yaylanın, Ahırın, Anbarın Dolması Olarak Görüyoruz. Biz Üretmedikçe Üreten Belediye Değil, Borç Alan Bir Belediye Oldukçe Geleceğimiz İyi Değil. Bizim 3P Projemiz Var Onu Hayata Geçireceğiz. Köylü Ürününü Değerinde Alınacak, Paketlenecek. Paketleme Tesisi Kurulacak. Üründe Standart Vekalitenin Oturtulması İçin Patentleşme Gerekiyor. Bunu Yapacağız. Üçüncüsü İse Pazarlama. Ünye ’nin Ürününü Antep’te Satacağız” Dedi.

 “Biz Aynı Sazın Telleriyiz”

Saadet Parti si Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, “Bu Topraklar Değerli Topraklar, Bu Topraklar Bizim Kaderimiz. Biz Bu Topraklarda Beraber Sevinir, Beraber Üzülürüz. Biz Aynı Sazın Telleriyiz, Aynı Çınarın Yapraklarıyız. Bu Nedenle Arkamızda Duran Çınar Ağacı Çok Olaylara Şahit Oldu. Ünye ’nin Tarihine Şahit Oldu. Bu Çınar Diyor Ki, Dünle Uğraşma, Başkalarıyla Uğraşma, Seninle Uğraşıyorlarsa Da Uğraşma, Yeni İşler Konuş, Ordu Ünye Son Yıllarda Çok Şey Kaybetti Diyor Bu Çınar. Ünye ’den Örnek Verirsek OSB’yi, Güney Yolu nu Kaybetti Diyor Bu Çınar. Üniversitesini Geliştiremedi Diyor Bu Çınar. Neredeyse Çamlığını Kaybediy ordu Diyor Bu Çınar. Bu Kaybettiklerinizi Yerine Koyabilirsiniz, Ama Neredeyse Kardeşliğinizi Kaybedecektiniz Ona Sahip Çıkın Diyor Bu Çınar. Biz De Diyoruz Ki Bizim Dünyamızda Bizim Kalbimizde Herkesin Yeri Var. Ordu ’da Herkes Kardeşçe Yaşamalıdır. Bu Memleketin Dervişi İle Sarhoşunu Aynı Meydana, Aynı Salona Oturtacağız. Bunu Başaracağız. Ünye ’de Tabakhane Projesinin Tamamlanması, Küçük Sanayi Sitesinin Büyütülmesi, Tersanenin Canlanması, Tekstil İşkolunun Genişlemesi, Meyve Suyu Fabrikasının Kurulması, Arıcılarımıza Barınak, Çarşının Orta Yerinde Açık Desen Kapalı, Kapalı Desen Açık Ucube Çarşının Yenilenmesi Diyoruz” Diye Konuştu.

Ünye Haber Ajansı

Bu haber toplam 1.002 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız