28 Mart 2019 Perşembe Saat: 16:48

SAADET PARTİSİ ''İDRİS NAİM ŞAHİN VE VEYSEL İLHAN LA ÇOK GÜÇLÜ GELİYOR''

SAADET PARTİSİ ''İDRİS NAİM ŞAHİN VE VEYSEL İLHAN LA ÇOK GÜÇLÜ GELİYOR''
777856
RAMAZAN ÇOCUK

SAADET PARTİSİ İDRİS NAİM ŞAHİN VE VEYSEL İLHAN LA ÇOK GÜÇLÜ GELİYOR

Bugün Ünye Cumhuriyet Meydani Tabiri Caiz se Mahşeri Bir kalabalığa Ev Sahipliği   yaptı !

öyle ki  Ancâk 10 Senede  bir olacak bu kalabalık Farklı siyasi görüşten olan her kesimden , Ünye Halkını bir araya getirdi !

işte bu Şeref, Saadet parti si Ordu Büyükşehir Bldy.Bşk. Adayı İdris Naim Şahin ve Saadet Parti si Ünye Bldy. Bşk. Adayı Avukat Veysel İlhan a ait , öyle ki Ünye li onları Çok Sevdi,Hatta “ Veysel İlhan Gibi bir değer i Ancak yeni Tanıdığım için çok Şansız olduğunu “ dile getirenler bile var...

İşte Veysel İlhan ın  Tarihe ve Akıllara Altın punta larla yazılacak o konuşması….

Çınarında Gölgelendiğim,Acı suyunu içtiğim,
Çamlığında serinledigim, Fokfoğun da yüzdügüm, Ağaç altında dertleştiğim, Ünye lim…!
Mitingimize Hoşgeldiniz …
Biz seçim mitingi yapıyoruz.. değil,  hayır !

Biz seçim kutlaması yapıyoruz.!

Bugün burda 31 Mart da verilecek karar verilmiştir zaten !

Bunu buradan görebiliyoruz. Hepinize Çok çok Teşekkür ediyorum.
Ünyenin değerleri var, kıymetleri var, Ünye nin iskelesinde yürüyen murat abisi var,
Ünyenin köşe başında ünyel iyi Tartan yılmaz Abisi var,Ünyenin Rahmet le Andığı bican Amcası, Ünye nin Rahmetle Andığı Zalım Abisi var, Ünye nin değerleri Kıymetleri var, Ünye nin şair irfan yıldız Beşlioğlu su var, Ahmet Derya Varilci si var, Aynur Tan ı var, Yaşar Karaduman ı var, ünyenin İdris Naim Şahin i var…
Bugün Bu meydan, ben biliyorum ki Ahde vefa meydanı , Bu meydan Ben biliyorum ki Miting Meydanı ndan daha fazlası, Bu meydan susamışlığın meydanı , Bu meydan Hizmete Adanmişligın Meydanı , Bu meydana başkalarıda geldi. Bu Gelenlerden biri kıymetli Eski Bakanımız Hilmi Güler di “ Ünye yi Ayağa kaldırmaya geliyoruz “ dedi Ama biz bugün görüyoruz ki
Ünye zaten Ayakta, Bakanımız zahmet buyurmasn Ünye Ayakda, dimdik durmaya devam edecek inşallah.

Ben biliyorum ki Bugün Alanımızı dolduran Ak parti ye Gönül vermiş Recep Tayyip Erdoğan 'ı seven  ama İdris Naim Şahin e de hakkını verecek seçmen var, ben biliyorum, Bugün Alanımızı dolduran iyi parti ye gönül vermiş sayın meral aksenerle omuz omuza siyaset yapan ama İdris naim şahin e hakkını verecek seçmen var ben biliyorum ki sayın Adıgüzeli çok güzel seçim çalışmalrında karşılayan gerekli olan seçim çalışmalarında desteğini veren ama memleket hizmet görsün diye İdris Naim Şahin'e destek veren cumhuriyet halk parti liler var.
Hepinizi saygı sevgi ve minnetle selamlıyorum.

Siz Veysel ilhan ı dinlemektesiniz. İlk kez dinleyen pek çok kardeşim var biz bu meydanlarda çok konuştuk. Bu meydanlarda bizden  daha başka konuşanlarda vardı. Ben 10 yaşındaydım. Profösör Doktor Necmettin Erbakan’ı dinledim. Ben 10 yaşındaydım. Kasketiyle Ecevit’i  dinledim. Deniz Baykal’ı dinledim mesut yılmazı dinledim. Demirel’i dinledim. Siz dinlediniz haklıya hakkını verdiniz. Şimdi bu gün idris naim şahin i dinlemeye geldiniz. Çok iyi biliyorum ki 31’inde de hakkını vereceksiniz. Şimdi belediye başkanı olunca ne yapacağız ve ne yapmayacağızı sizlere anlatmak istiyorum. Biz Belediye başkanı olunca ne yapacağız daha önemlisi aslında ne yapmayacağız ?

Kamu kaynaklarını israf etmeyeceğiz. Sizin paranızla size hava atmayacağız. Sizden aldığımız yüksek su faturalarını üst geçitlere kendi reklamımızı yapmak üzere  kullanmayacağız. Devlet in makam aracını devlet in hizmet aracını size hava atma aracı değil hizmet aracı olarak kullanacağız. Ne dediğimizi siz çok iyi anlıyorsunuz. Biz başka ne yapmayacağız ?

Kamu kaynaklarını israf etmeyeceğiz. Ağırlama ve konaklama ve reklam giderleri altında asgari ücretlinin dişinden tırnağından artırıp kenara koyduğu parayı cebinden emlak vergisiyle almak için uğraşmayacağız. Biz sizden aldığımız kaynakları size yönlendireceğiz. Peki iktidar parti si varken siz neden bir muhalefet parti sini ilçe başkanını başkan seçeceksiniz ?  Neden?

Çünkü para bitti…!!!

Birinin para bulması lazım. Ben size parayı bulacağım. Nasıl bulacağım ?

Üç projemiz var. Birinci projemizin adı üretim. İkinci projemizde var. İkinci projemizin adı da üretim. siz anladınız ki üçüncü projemizde üretim olacak. Biz belediyeciliği sadece şehirdeki binalara hizmet olarak görmüyoruz. Belediyeciliği köyün beldenin yaylanın ahırın ve hanbarın dolması olarak görüyoruz. Neden üretim sahalarımız maalesef bir bir kapandı. Bu yüzden ben çok iyi biliyorum ki markete gittiğinde patates in tanesi 2 TL ye geliyor. Patlıcanın tanesi 4 TL ye geliyor. Domatesin tanesi 3 liraya geliyor. Tane tane anlatıyorum. Biz üretmedikçe el açtıkça üreten Belediye değil borç alan Belediye oldukça sizin de bizimde geleceğimiz iyi değil hele gençlerimizin geleceği hiç iyi değil.

Ne yapalım da üretimi sağlayalım ?
Bizim bir projemiz var 3P projesi. Bir aydır köy köy anlatıyoruz. 3P nedir?
1-köylünün ürününü köylünün elinden değerinde satın  alınacak ve paketlenecek. Paketleme projesi köylü ürününü Pazar yerine getirdiğinde ürün değerini kaybediyor..!

Market ürününün dışında poşet var diye ürünü değerli. Köylünün ürününü markette satılır hale getirmek için ünye belediyesi paketleme tesisi kuracak. Bir paketleme iki üründe kalite ve standartların oturtulması için   mutlaka ve mutlaka patentleme ve markalama geliştirilecek üçüncü P ise pazarlama, ürünü antep’te satacaz, ünyenin ürününü istanbulda satıcağız, Sende şaşıracaksın! Markette bu gün Kanadalının ürünü satılıyor. Niye ? biz tüketirken çılgın , üretirken yılgın olduk diye biz bu yılgınlığı üzerimizden sirkeleyeceğiz. Nasıl sirkeleyeceğiz?
300 çalışkan adam bulacağız. 300 calışkan ünyeliyle köyü, beldeyi, hambarı, tekrar dolduracağız.
Ben biliyorum kı bugün beni dinlemeye geldiğiniz gibi İdris Naim Şahin bey i de dinlemeye geldiniz. ünye için bir değer , ordu için bir değer, Saadet parti si onu aday yaptı ama ne ben Saadet parti sinin adayı ,ne o da Saadet parti sinin adayı, Ben ünyenin adayı yım,  Ben ünyenin adayı yım, Ben ünyenin Adayı yım.
İdris Naim Şahin kaza nın ca Ordu Kaza nacak Ünye Kaza nacak Veysel ilhan kaza nınca Ünye Kaza nacak. Ama emin olun hiç kimse kaybetmeyecek. Yıllarca omuz omuza koşturduğumuz arakadaşlarım ordu gibi arkamda... değil belediye, Devlet Yünetecek Tecrübemiz var inşallah…
Ben seçim konuşmamı, Seçim kutlama konuşmamı yapıyorum şu an burda asla ve asla seçim kutlama konuşması taşkınlık yapmayacağız,burda yaptı ğımız konuşmayla biz 5x365 in çalışmasını başlatacağız inşallah insanlara makam teslim edilirken aslında zaman teslim edilmiştir. Teslim edilen zamanı ünyenin her m2 sini her saniyesini hizmete dönüştürmeye çalışacağız inşallah. Allahın izniyle nasıl yapacağız ?

Sizin yardımınızla yapacağız

Nasıl yapacağız ?

Belediye meclis üyelerimizle Eski Belediye Başkanlarımızla, Eski belde Başkanlarımızla,muhtarlarımızla,kadınlarımızla, gençlerimizle, çoçuklaımızla sizin inancınız,gücünüz ve Azminizle  başaracağız inşallah.
Şuan Ön sıralarda engelli Abilerim var onları çok iyi tanıyorum onlarla ok atıyoruz, istiyoruzki ünyedeki tüm gencler ok atsın yüzme bilsin,bisiklete binsin bu şehirde bizim belediye meclis üyemiz var Sayın Aslan Güdek Ağabeyimiz, ben diyorum ki insanlar değil, Şehirler Engelli. Şehirleri Engelsiz yapma mücadelesi vereceğiz. Peki bu üretim modelini nasıl gerçekleştireceksin Genç Adam?

Sen neler neler Anlatıyorsun ?

Şöyle gerçekleştireceğiz!

Orduya büyük Şehire Sayın İdris Naim Şahin i Büyükşehir belediye başkanı yaparak gerçekleştireceğiz, ekbimizle beraber omuz omuza beraber çalışarak Gerçekleştireceğiz.

Önümüzde 2 örnek var 1 örneğimiz 1. Dünya savaşı ndan çıkmış yeni kurulmuş Cumhuriyet genç neslini kaybetmiş cumhuriyet Atatürk önderliğinde Tarımda Sanayi de kalkınmayı gerçekleştirdi 1. Önceliğimiz bu olacak 2. Örneğimiz toplumun hepsi kavga ederken, toplumun hepsi bir birine kurşun sıkarken 2 lider Ecevit ve Erbakan omuz omuza verip sanayi ve kalkınma hamleleri ile ülkeyi bugünkü hale getirdiler 2. Örneğimiz  Erbakan ve Ecevit örneği bu 2 örnek önümüzde olduktan sonra sırtımız yere gelmez.
Buraya çıkarken arkadaşlarım İdris beyin bir sözünü hatırlattı Mektup yazıldı gününü bekliyor, postaya verilecek zamanı bekliyor, mektup yazıldı sandığa atılacak zamanı bekliyor diyorlar.
Zamanı geldi meyvenin toplanma zamanı geldi Bana veriilen süreninde sonuna Gelindi, şu an burada 80 yaşında Annem de var, O da burda Eşimde burda, çocuklarım da burada, dostlarımda burada , Ekip arkadaşlarıma ve  Herkes e çok Teşekkür ediyor, Saygı sevgi Hürmetle Selamlıyor, Sizleri Allaha emanet ediyorum..

ÜNYE HABER AJANSI

Bu haber toplam 777 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız