HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
20 Mart 2021 Cumartesi Saat: 19:08

SAADET ÜNYE MERKEZDE YER ALAN 18 MAHALLE MUHTARI’NA ZİYARETLERİ TAMAMLADI

Saadet Partisi Ünye ilçe Başkanı Özgür Şahin Ünye’de başlatmış olduğu Mahalle Muhtarları ziyaretlerini merkez de yer alan 18 Mahallede tamamladı.
SAADET ÜNYE MERKEZDE YER ALAN 18 MAHALLE MUHTARI’NA ZİYARETLERİ TAMAMLADI

Ziyaretlerine gittiği mahalle Muhtarları ile yaptrığı görüşmede Muhtarların Talep Ve Şikayetlerini Ünye Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesine dilekçe olarak ileten Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin Son olarak Gölevi Mahalle Muhtarı Hasan Yüksel’e gerçekleştirmiş olduğu ziyaretinin sonrasında Ünye Medya Ajans ımıza yaptı ğı açıklamada,‘’ Saadet Partisi Ünye Teşkilatı, Yönetimi ve Meclis Üyelerimizle birlikte başlatmış olduğumuz Mahalle Muhtarlarımıza ziyaretlerimiz neticesinde, şehir merkezimizdeki 18 mahalle Muhtarlarımıza ziyaretleri bu gün itibari gölevi mahalle muhtarımız  ile bitirmiş olduk.

İnşallah bundan sonra kırsalda kalan köy diye tabir ettiğimiz, 67 mahalle Muhtarlarımızı ziyaret edeceğiz.  Merkezdeki 19 mahalle Muhtarlarımızın dokuz tanesinin talep istek ve şikayetleri ile alakalı dilekçelerimizi  Mart ayında gerçekleşen bir önceki   Ünye Belediyesi Meclis Toplantısında  Meclis Üyelerimiz vasıtası ile gündeme getirmiştik, merkezde yer alan 9 tane mahalle Muhtarlarımızın taleplerini de önümüzdeki nisan ayında yapılacak olan  meclis toplantısında gündeme getireceğiz.  Bu dilekçelerimizi sadece Ünye Belediyesine değil Ordu Büyükşehir Belediyesine de ileteceğiz. Ben burada bizleri kabulünden dolayı Gölevi Mahalle Muhtarı Sayın Hasan Yüksel Beyefendiye Şahsım, Teşkilatım, Yönetimim ve Meclis Üyelerimiz  adına teşekkür ederim. Amacımız burada mahalle Muhtarları ve belediye arasında bir köprü görevi görmektir, bir nebze de olsa katkımız oldu ise ne mutlu bize.’’ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7