HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
1 Mayıs 2021 Cumartesi Saat: 12:29

ÜNYE’NİN AK KADINLARI TÜRKİYE 2’NCİSİ OLDU

AK Parti Genel Merkezi tarafından her ay düzenlenen Teşkilat Performans Sistemi verilerine göre İlçe Kadın Kolları teşkilatı Türkiye geneli 922 ilçe arasında sıralamada 4'ncü puanlamada 2'nci Oldu.
ÜNYE’NİN AK KADINLARI TÜRKİYE 2’NCİSİ  OLDU

Geçtiğimiz ay yapılan, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Performans Sistemi’nde Mart ayı Türkiye ilçe sıralamasında 7. Olan AK Parti Ünye Kadın Kolları Teşkilatı bu Hafta İlçe sıralamasında 4. Olurken puanlamada 2'nci Olmuştur.

AK Parti Ünye İlçe Kadın Kolları Başkanı Ecz. Neşe Akgül Tiyaloğlu alınan başarıya ilişkin yaptı ğı açıklamada " Ünye Kadın Kolları teşkilatımız, AK Parti Genel Merkezi tarafından değerlendirilen Teşkilat Performans Sisteminde (TPS)’nde gerçekleştirdiği disiplinli çalışma ile 922 ilçe arasında sıralamada 4'ncü puanlamada 2'nci olmuştur.

Çıtayı daima en yükseğe koyarak hedeflerimizi belirliyor ve çalışmalarımızı her zaman bu doğrultuda yürütüyoruz

Tek gayemiz AK Parti'mizin başarısını daha ileriye taşımak. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da bu amaç uğruna tempomuzu düşürmeden İnandığın yolda yürü şiarıyla çalışmalarımız tam gaz devam edecek. Emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti ruhuna ve disiplinine yakışır şekilde ilk günkü Aşkla yılmadan ve yorulmadan 2023 hedeflerimize koşmaya devam edeceğiz."ifadelerini kullandı.

Haber, Ünye Medya Ajans . Ünye ’nin güvenilir hızlı Haber Ajans ı.


Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
AYŞENUR ARINÇLAR 01.05.2021 12:42
tebrikler kadın kolları başkanı tiyaloğluna ve teşkilatına da merak ediyorum Ünyeye bir faydası varmı AK Parti içerisindeki bu yarışın.? inşallah Ünyeye faydası oluyordur.

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7