30 Mayıs 2021 Pazar Saat: 16:55

BAŞKAN OCAK ÜNYE’DE ESNAFLARIMIZ ELEKTRİK DOĞALGAZ GİBİ FATURALARINI ÖDEYEMEYECEK HALE GELMİŞTİR

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Haun Ocak, Ünye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Pandemi dolayısı ile ara verdikleri Esnaf ziyaretlerine yeniden başladı.
BAŞKAN OCAK ÜNYE’DE ESNAFLARIMIZ ELEKTRİK DOĞALGAZ GİBİ FATURALARINI ÖDEYEMEYECEK HALE GELMİŞTİR

Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Ocak Ve Ünye İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri 15 Temmuz Meydanı civarında bulunan esnafları tek tek ziyaret ederek sohbet etti.

Esnaf ziyaretlerinin ardından Ünye Medya Ajans ’a  yaptığı Açıklamada, Esnaflarımız Elektrik Doğalgaz gibi faturalarını ödeyemeyecek hale geldiğini belirten Başkan Ocak, ‘’Tam kapanma öncesi her hafta bir cade’de esnaf ziyareti yapıp halkımızla dertleşiyorduk. Tam  kapanma sonrasında ziyaretlerimize devam etmeye başladık. Halkımız ve esnafımız, çok büyük ekonomik sıkıntı çektiklerini dile getiriyorlar. Devlet destekli yardımların cüzi olduğunu ve gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmadığını dile getiriyorlar.

-‘’Elektrik, Doğalgaz gibi faturaları ödeyemediğinden faturaları kesilmektedir’’-

Milletimizin geliri olamadığı için elektrik, doğalgaz gibi faturaları ödeyememektedir. Bu sebepten elektriği ve doğalgazı kesilmektedir. Bu ihtiyac hizmet kalemleri sıralanabilir ve açma kapama bedelleri yansıtılmaktadır. Bu gibi hizmetlerden mahrum kaldıklarını bizlere dile getiriyorlar. Malumunuzdur ki ilçemiz üretim odaklı bir kent değil, memur, emekli ve fındık  çiftçiliği yaparak geçimini sağlamaktadır.. ilçemizin gelir kaynağı  sınırlıdır. Bu noktada organize sanayii gibi hamlelerin acilen hayata geçirilmesi ve entengre olarak geliştirilmesi elzemdir.  Hâl böyle iken pandemi süresince yapılan ve yapılacak olan yardımların gerçek manada arttırılması ve halkın arasına girerek gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması önem arz etmektedir.

-‘’Artık Care Var’’-

Esnaflarımızın dertlerini  dinleyip genel Başkanımızın selamını ilettik görüyoruzki Ünye ’de  Esnaflarımız  cok dertli inşallah care olmaya geliyoruz. Artık Care Var Artık Yeniden Refah Partisi var genel başkanımız liderimiz Dava Adamı Dr.Fatih Erbakan var.’’dedi.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7