1 Haziran 2021 Salı Saat: 20:37

MECLİS ÜYELERİ ÜNYE BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISINI TERK ETTİ

Ünye Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısında çıkan tartışmalar sonucunda 2 meclis üyesi salonu terk etti.
MECLİS ÜYELERİ ÜNYE BELEDİYESİ MECLİS TOPLANTISINI TERK ETTİ

Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’nın şehir dışında olması nedeniyle katılamamasından dolayı Ünye Belediye Başkanvekili Orhan Gürel Başkanlığı’nda gerçekleşti.

13 maddenin görüşüldüğü meclis toplantısında gündemin 6.maddesine gelindiğinde tartışma çıktı.

saadet partisi meclis üyesi Kerim Ateş ve İyi Parti Meclis Üyesi Murat Çıraklı Ünye Atatürk Mahallesi nde Bulunan Kaymakamlık Konutunun İçerisinde Bulunduğu alanın İmar değişikliğinin görüşüldüğü Gündem’in 6. maddesine ilişkin düşüncelerini dile getirirken, AK Parti meclis üyesi Nevzat Ege Murat Çıraklı ve Kerim Ateş’e hitaben konuyu dağıttıklarını belirterek sert bir dille ikinci kez tepki göstererek kendi aranızda konuşmayın konuyu dağatmayın diye bağırması üzerine gerilim arttı.

Meclis üyelerinin arasında çıkan tartışma sonrası Saadet Partisi Meclis Üyesi Kerim Ateş toplantı salonunu Sessizce Terk Ederken İyi Parti Meclis Üyesi Murat Çıraklı da görüşülen maddeye red oyu vererek Ünye Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısını  terk etti.

13 gündem maddesi görüşüldü

Ünye Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıda,13 gündem maddesi görüşüldü.  Görüşülen maddelerden 12’si  imarla ilgili olurken imarla ilgili  6 madde kabul edildi, 4 madde ise imar komisyonuna havale edildi, 2 madde ise detaylı incelenmek üzere bir sonra ki meclise ertelendi.

Ünye Medya Ajans haber Sayfalarında ve Sosyal Medya Hesaplarında Canlı olarak yayınladığımız ünye Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısının Tartışma Yaratan 6. maddesini www.unyemedya.com internet adresimizden izleyebilirsiniz görüntülü video haber lerimiz için youtube adresimize abone olarak ünye ile ilgili haber leri güncel olarak izleyebilirsiniz.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7