2 Haziran 2021 Çarşamba Saat: 10:43

ERGÜN TAŞCI’DAN ŞOKE EDEN SALDIRI

Alınan bilgiye göre, Ankara’daki toplantıda AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı ile Mehmet Altun arasında tartışma çıktı. Tartışma sonrasında Vekil Taşçı'nın, Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun'a saldırdığı öğrenild
ERGÜN TAŞCI’DAN ŞOKE EDEN SALDIRI

"TOKAT YEDİ" İDDİASI

Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne gelen Milletvekili Taşçı, burada Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler'in Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun'nun odasına giderek, orada Müdüre tokat attığı iddia edilmişti.

Daha öncesinde de AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Ordu ’nun bir yerel bir radyo programında Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’i ve özel kalem müdürü hakkında, “Ordu, Özel Kalem Müdürü üzerinden dizayn ediliyor” açıklaması dikkat çekmişti.

AK Partili Gündoğdu, katıldığı radyo programında şunları söylemişti:

“Buradan da açıkça söylüyorum. Özel Kalem Müdürleri Ordu ’ya müdahale edemez, etmemeli. Ordu ’ya şekil veremez, vermemeli. Yani Büyükşehir Belediye Başkanının Özel Kalem Müdürü, dışarıdaki devlet memuruna müdahale etmeyecek. Özel Kalem Müdürü arkasına birilerini alarak, Ordu ’daki bürokrasiyi dizayn etmeye kalkışırsa bu iş olmaz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler Bey müdahale etse itiraz etmeyeceğim. Bizim büyüğümüz, ağabeyimiz diyeceğim. Sayın Güler müdahale etmiyor, Özel Kalem Müdürü müdahale ediyor. Daha derinlere girmeyelim. Ama hiç kimse merak etmesin, çözülecek. Bunların hepsi çözülecek.” şeklinde konuşmuştu.

KAVGA, ANKARA'YA TAŞTI

Kavga, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Ankara’daki Ordu ile ilgili toplantısında da devam etti.

Toplantıda AK Partili Ordu Milletvekillerinin yanı sıra, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’a yakın isimlerden Ordu Büyükşehir Belediyesi Özel Kalemi Mehmet Altun’da bulunuyordu.

Alınan bilgiye göre, Ankara’daki toplantıda AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşcı ile Mehmet Altun arasında tartışma çıktı. Tartışma sonrasında Vekil Taşçı'nın, Özel Kalem Müdürü Mehmet Altun'a saldırdığı öğrenildi.

Olay sonrası Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanı Hilmi Güler olayı protesto ederek törene katılmadı.

 -‘’ Ünye Medya Ajans , Ünye ’de Haber ’in Merkezi. Ünye ’den ve bölge’den haber leri anında Tüm Sosyal Medya hesaplarımızdan ve www.unyemedya.com İnternet Sitemizden takip edebilirsiniz. Haber değeri taşıyan Video, Resim ve Belgeler için Whatsapp Haber Hattımız 0553 760 0553’’-

 

Anahtar Kelimeler : ERGÜN, TAŞCI’DAN, ŞOKE, EDEN, SALDIRI, ÜNYE, MEDYA, HABER

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7