4 Kasım 2021 Perşembe Saat: 20:01

BAŞKAN ŞAHİN’DEN ÜNYE SEYYAR SEBZE VE MEYVECİLER DERNEĞİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgüz Şahin Ünye Seyyar Sebze ve Meyveciler Koruma ve Yardımlaşma Derneğine Hayırlı Olsun Ziyaretinde bulundu.
BAŞKAN ŞAHİN’DEN ÜNYE SEYYAR SEBZE VE MEYVECİLER  DERNEĞİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Saadet Partisi Ünye ilçe Başkanı Özgür Şahin ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ünye Seyyar Sebze ve Meyveciler Koruma ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret ederrek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ünye Seyyar Sebze ve Meyveciler Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı seçilen Ali Türk’e hayırlı olsun temennilerini sunan başkan şahin ve yönetim kurulu üyeleri,  yeni görevinde başarılar diledi. 

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Şahin yaptı ğı açıklamada, ‘’ Saadet Partisi olarak daima esnafın yanında olduk ve bundan sonra da olacağız. Sıkıntılarını, problemlerini, çözüm önerilerini dinleyip yerel yönetimlere iletilmek üzere gerekli adımları atacağız.

Bu gün, burada esnafın sıkıntıları problemleri konuşuldu çözüm önerileri sunuldu. Seyyar sebze ve meyvecilerin durumu konuşuldu. Özellikle vergi kaydı olmayan Ünye dışından gelen kayıtsız satış yapan kişilerin sayısının çokluğuna değinildi.’’ İfadelerini kullandı

Ünye Seyyar Sebze ve Meyveciler Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Türk yaptı ğı açıklamada,“Derneğimizi ziyaret eden ilk siyasi parti Saadet Partisi oldu, Saadet Partisi Ünye   İlçe Başkanı Özgür Şahin’e ve yönetimine teşekkür ederiz.’’ İfadelerini kullandı. 

Haber: Ünye Medya Ajans

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7