20 Kasım 2021 Cumartesi Saat: 14:42

TOKAT VEKİLLERİ SÖZÜNÜ TUTTU TOKAT –AKKUŞ – ÜNYE YOLU 2022 YILI BÜTÇESİNE ALINDI

Tokat Millet Vekilleri Niksar - Akkuş - Ünye Yolu 2022 yılı bütçesine alındığı Müjdesini Verdi.
TOKAT VEKİLLERİ SÖZÜNÜ TUTTU TOKAT –AKKUŞ – ÜNYE YOLU 2022 YILI BÜTÇESİNE ALINDI

Tokat Niksar – akkuş yolunun sonlarına yaklaşılırken yolun devamı olan akkuş Ünye yolunun da yapılması için cumhur başkanı ile görüşüp 2022 yılı bütçesine alınması konusunda sonuca gideceklerini belirten tokat millet vekilleri tokat Niksar – akkuş yolunun devamı olan akkuş   - Ünye yolunun 2022 yılı bütçesine alındığı müjdesini verdiler.

Tokat vekillerinin cumhur başkanı ile görüşmesinde ordu vekillerinin olmayışı merak konusu olurken Ünye li STK lar tokat vekillerine teşekkür etmişti.

Ak Parti Tokat  Millet Vekili Yusuf Beyazıt  Yaptığı Açıklama’da ‘Bölgemizde Ulaşımın Önemli Noktalarından Biri Olan Ve İl Merkezimizi; Erbaa, Niksar, Başçiftlik Ve Reşadiye İlçelerimize Bağlayacak Yoldaki Çalışmalar Ve Yağmurlu Köyü İle Niksar Ve Dönekse Mevkiinde Bulunan Yoldaki Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
Bu Yolun Devamı Niteliğinde Ülkemizin Kuzey – Güney Ekseninde, Karadeniz’i Akdeniz’e Bağlayacak Ve Hatta İç Anadolu, Ege, Doğu Anadolu’dan Karadeniz’e Ulaşım İçin Ülkemizin Önemli Coğrafi Bölümüne Sahip Olan Şehrimizin Gelişmesine Fayda Sağlayacak Niksar – Akkuş Ünye Yolu Ulaştırma Bakanlığı’nın 2022 Yılı Bütçesine Dahil Edildi.
Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Olmak Üzere, Ulaştırma Ve Altyapı Bakanımız Adil Kara İsmailoğlu’na, Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyorum.
Şehrimize, Bölgemize Ve Milletimize Hayırlı Olsun.’’ İfadelerini Kullandı.

Bu haber toplam 789 defa okunmuştur
Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER AJANSI Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7