21 Kasım 2021 Pazar Saat: 16:27

MHP Kurmayları Ünye İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

‘’Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ temalı program kapsamında Ordu ziyaretleri çerçevesinde MHP Kurmayları Ünye İlçe Binasını ziyaret etti.
MHP Kurmayları  Ünye İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK üyeleri Hüseyin Edis, Tarkan Toper ve Davut Haskırış, 20 11 2021 saat 18 de MHP Ünye İlçe Binasında Partililerle Bir araya geldi.

 

  MHP. Ünye İlçe Binasında Konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz,” Geçmişten bugüne ülkemiz ne zaman kabuğunu kırmak istese, bölgesel güç olmak için kafasını kaldırmak istese içeriden ve dışarıdan bir sürü sorunla uğraştırmaktan enerjimizi boşuna tükettirmekteler.

Ülkemizin terörle mücadelesi başta olmak üzere darbelere, siyasi iç karışıklık girişimlerine bu açıdan bakmak lazım. Bu engelleme çabalarına rağmen çok şükür varlığımıza ve irademize yöneltilen tedbirleri aşa aşa bu günlere geldik. Suriye’nin kuzeyindeki terör koridorunu ve kurulmak isteyen terör devletçiğini engelledik. Bizi üç yanı denizlerle çevrili olan ülkemizi karaya sıkıştırmak isteyenlere inat mavi vatanımıza sahip çıkıp egemenlik haklarımızı çiğnetmedik. Milli davamız Kıbrıs’ta Türklük kaza ndı esaret altındaki Karabağ’a Türkün şanlı bayrağı dikildi. Devletimiz milletinin desteğiyle gönül coğrafyamızda Türkiye’ye rağmen hesap yapılamayacağını tüm dünyaya ilan etti.

 Zor zamanda elde edilen bu başarılara rağmen hakkı teslim etmeyen aksine hepsine karşı çıkan gayri milli bir muhalefet söz konusu” dedi.

“Gayri Milli Muhalefet Amerika’dan İktidar Dilenmektedir”

Muhalefetin Amerika’dan iktidarlık dilendiğini sözlerine ekleyen Durmaz,” ABD Başkanı Biden, 15 Ağustos 2020’de ‘Başkan olduğumda Türkiye’de muhalefete destek vereceğim’ sözünden heveslenen gayri milli muhalefet milletimizden umudunu kesmiş Amerika’dan iktidar dilenmektedir. Devletimizi ülkemizi birçok kez yurt dışına şikâyet etmelerinin asıl sebebi budur. Bakınız daha geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı büyükelçilere mektup yazıp Kanal İstanbul projesiyle ilgili ülkemizi şikâyet etmiştir. Yani şikâyet ettiği kimler ve sebebi ne? Sebebine baktığınız zaman arkadaşlar; çevrecilik hassasiyetiymiş yani Kanal İstanbul çevreye zarar verecekmiş, dolayısıyla dünyaya zarar verecekmiş, o münasebetle buraya bu ülkelerin yatırımcılarının gelmemesini, yatırım yapmamasını bekliyor Kılıçdaroğlu. Şikâyet ettiği ülkeler ise dünyayı yer altı ve yer üstü tüm değerleriyle sömüren petrolü insan kanına değişen kendini doğanın efendisi sayan batı ülkeleri. Allah akıl fikir versin demekten başka bir şey gelmiyor zira kanaatimce bu CHP’de Kılıçdaroğlu’da ne yaptı ğını çok fazla bilmiyor” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler : MHP, Kurmayları, Ünye, İlçe, Teşkilatını, Ziyaret, Etti

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7