büyükşehir
12 Aralık 2021 Pazar Saat: 08:18

Başkan Arpacı Oğlu Gençlik Teşkilatını Tanıttı

Geçtiğimi Günlerde İYİ Parti Ünye Gnçlik Kolları Başkanı olarak Atanan Av. Tahir Kürşat Arpacıoğlu oluşturduğu yönetim kurulu’nu basına tanıttı.
Başkan Arpacı Oğlu Gençlik Teşkilatını Tanıttı

İYİ Parti Ünye İlçe Binasında  Gerçekleşen Tanıtım Töreninde İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, Başkan yardımcıları ve yönetimibnin yanı sıra Kurucu Başkan İrfan Demir’inde Yeraldı.

Gençlik Kolları Başkanı Av. Tahir Kürşat Arpacıoğlu’na İkinci Kez babası Eski Ünye Belediye Başkanı rozetini ise Ahmet Arpacıoğlu Tarafından Takıldı.

 Av. Tahir Kürşat Arpacıoğlu’nun yönetimi şu isimlerden oluşuyor, “Adem Türköz, Doğukan Demir, Hamit Cerrahoğlu, Akın Tokatlı, Kutay Can Korkmaz, Burak Durmuş, Burcu Kaygı, Elif Çelik, Enes Atabay, Turgay Işık ve Ahmetcan Arpacıoğlu.”

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı Yaptığı Konuşma’da, “Bizim Meral Akşener gibi çok çalışkan, çok iradeli, çok iyi iletişimi olan bir başkanımız var. Hiç durmadan çalışıyor. Sizlerle her şey daha güzel olacak. Sizler Atatürk Türkiye’sinin çocuklarısınız. Ben sizin genç fikirlerle donanımlı olarak göreve geldiğinize inanıyorum. Sizlerle çalışmaktan mutlu olacağım.” İfadelerini Kullandı.

Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Cemal Sider, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in söylediği gibi, medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer. Bu sözden ilham alarak partimize katılım sağlayan cesur kardeşlerimiz sayesinde iyiler hareketi her geçen gün daha da güçlenerek büyüyor. Bizler de bu sayede umudumuzu kaybetmiyor, davamız için birbirimize daha da kenetleniyoruz. Kardeşim gibi sevdiğim Avukat Tahir Kürşat Arpacıoğlu, bu davada bende varım dedi ve iyiler hareketine katıldı. Tahir Arpacıoğlu’nun bu görevi başarıyla sürdüreceğine inancım sonsuzdur. Kendisine görevinde başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Bu haber toplam 148 defa okunmuştur
Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER AJANSI Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7