büyükşehir
26 Aralık 2021 Pazar Saat: 13:47

Akar ‘’Yediyıldız Bizim Vekilimiz Değildir’’

Ünye Ticaret Odası Başkanı İrfan Akar Ak Parti Ordu Millet Vekili Şenel Yediyıldız İçin ‘’Bizim Millet Vekilimiz Değildir Şenel Yediyıldız’’ ifadesini kullandı.
Akar ‘’Yediyıldız Bizim Vekilimiz Değildir’’

Geçtiğimiz günlerde Bir dizi Ziyaret İçin Ünye ’de Bulunan Ak Parti Ordu Millet Vekili Şenel Yediyıldız Gazetecilerin Sorduğu Ünye İL olmak İstiyor Siz Bu Konuda Ne Düşünürsünüz Sorusuna ‘’Ordu’nun Büyükşehir Oluşuna karşı Yanlış Olur Dolayısı İle Ben Hayır Diyorum’’ Cevabını vermesi Üzerine Tepkiler dinmiyor.

Ünye İl Olsun Kampanyası’na Destek Amaçlı Ünye Ticaret Odası Öncülüğünde STK ve Oda Başkanları Siyasi Partilerden Destek İstemek Amaçlı Siyasi Parti İlçe Başkanlıklarına Ziyaret Gerçekleştirdiler.

Ünye İl Olsun Kampanyasına Destek Amaçlı Gittikleri İYİ Parti Ünye İlçe Başkanlığında ÜTSO Başkanı İrfan Akar,   Ünye Medya Haber Ajans ı muhabirinin sorduğu soru üzerine ’Yediyıldız Ünye ’nin Bizim Millet Vekilimiz Değildir’’ ifadesini kullandı.

Ünye Medya Haber Ajans ı muhabirinin ‘’ Öncelikle Ünye İl Olsun Kampanyasını başlattığınız için ve Öncülük Yaptığınız için Çok Teşekkür ederiz.

İki soru sormak istiyorum ilki geçtiğimiz günlerde Ünye ’ye gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştiren Ak Parti Ordu millet Vekili Şenel Yediyıldız Gazetecilerin Ünye İl Olsun Kampanyasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz Sorusuna Hayır Cevabını verdi, bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Diğer bir sorum ise Ünye İl Olsun Kampanyası Kapsamında biraz önce bahsettiğiniz Ünye li AK Parti de üst düzey Siyaset yapan Siyasetçilerimizle bu konuyu görüştünüz mü? Görüşme gerçekleştirdi iseniz onların cevapları nasıl oldu?  Anlatabilir misiniz? ’’ İfadelerini Kullandı.

Ünye Medya Haber Ajans ı muhabirinin Sorusu üzerine Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, ‘’Öncelikle biz Siyasetle bu konuyu hiç görüşmedik, Önce biz Sivil Toplum olarak bu işe baş koyduk, Önce biz kendimiz burada bir bütünlüğü sağlar isek ve şehirim diğer paydaşları işte  Ankara’da İstanbul’da Yurt dışında Şehir dışında yaşayan paydaşlarımızla ortak güç oluşturursak biz zaten Ankara’ya güçlü gitmiş olacağız. Gittiğimizde Numan Bey Yavuz Selim Bey İsmail Faruk Aksu Bey öncelikle Ünye ’mizin ağır toplarını bu işin içine sokmak durumunda olmuş olacağız. Ünye istemiş olacak çevre istemiş olacak, Zaten bu örtünün bu birlikteliğin içinde olan toplamda İnsanların Ağırlığı iki yüz bin kişiyi aşıyor. İki yüz bin belki de iki yüz elli bin kişinin ortak isteği bu yüzden önümüzde bir engel teşkil etmeyeceğini düşünüyorum. Bize yardımcı olmak durumundalar.

Bölge Milletvekilinin açıklamalarına gelirsek bence talihsiz bir açıklama yapmış, kendisini severim ama iyi bir siyasetçidir ama burda siyaseten bir Üslup hatası yapmıştır.

Belki Bölgesindeki tepkiden korkmuştur. Çünkü o diğer bölgenin millet vekili olarak görüyoruz çünkü bizim millet vekilimiz değil şenel yediyıldız.

Bence talihsiz bir açıklama yapmıştır onun yaptığı açıklama hiçbir zaman bizim moralimizi bozmaz, biz kendi bildiğimiz yolda ilerlemeye devam edeceğiz, oda artık ilerleyen dönemde olaya nasıl katkı sağlar nasıl yol izleyeceği onu bağlıyor bizi bağlamıyor. İfadelerini kullandı.

Bu haber toplam 432 defa okunmuştur
Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER AJANSI Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7