29 Ocak 2022 Cumartesi Saat: 12:30

Deva Partisi 1. Olağan Ünye İlçe Kongresi Gerçekleşti

Deva Partisi 1. Olağan Ünye İlçe Kongresi’nde kurucu başkan İrfan tosun tekrardan başkan seçildi.
Deva Partisi 1. Olağan Ünye İlçe Kongresi Gerçekleşti
2. devre başlıyor

1 yıl önce Deva Partisi, Ünye ilçe kurucu başkan olarak görevlendirilen İrfan Tosun tek liste ile gerçekleştirilen kongrede güven tazeleyerek tekrardan başkan olarak seçildi.

Ünye Dikilitaş Restoranda saat 11 30 şehitlerimize 1 dakikalık saygı duruşu ve istiklal Marşımızın okunması ile başlayan kongreye Deva Partisi Ordu İl Başkanı Ercan Öktenay, İyi Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacı, Cumhuriyet Halk Parti  ( CHP ) Ünye İlçe Başkanı İsa Maral , Yeniden Refah Partisi Ünye İlçe Başkanı Yunus Çetinkaya, Saadet Partisi Ünye İlçe Başkan yardımcısı Ahmet Kesimoğlu, Ünye ’de faaliyet gösteren STK başkanları, ve partililer katıldı.

Kongrede konuşan Başkan İrfan tosun Kongreye Katılanlara Teşekkürlerini İlettikten Sonra Yaptığı açıklamada, ’’Bu gün çok güzel bir gün. Bu yola çıkmaya karar verdiğimde  bu görev bana tebliğ edildiğinde gerçekten çok onur duydum kurucu başkan olmaktan.

Korkmadan yola çıktık beni birçoğunuz tanıyorsunuz gazeteci yazarım, çevre ve insan hakları başkanıyım ama çok değerli bir görev bana arz edildi Deva Partisi, Demokrasi ve Atılım Partisi Ünye İlçe Kurucu Başkanlığı Bana verildiği zaman onur duydum gurur duydum bu vesile ile bana bu görevi veren il başkanım Ercan Öktenay’a çok teşekkür ediyorum.

Neden Deva? Bu Türkiye’nin Devaya İhtiyacı olduğu için davalaştık, onun için yola çıktık, susturulmak istendik susmadık durdurulmak istendik durmadık durmayacağımda, gerçekten genç dinamik dürüst bilgili bir genel başkanımız sayın Ali Babacana Olan Güvencimiz ile yola çıktık ve sonuna kadar onunla beraber durmadan devam edeceğiz. Ünye bu ışığın bir noktası, geleceğin Türkiye’si için daha modern bir Türkiye için ve inşallah Allah’ın izni ile hep beraber bütün dava arkadaşlarımızla beraber bu başarıya beraber ulaşacağız.’’ İfadelerini kullandı.

 DEMOKRASI VE ATILIM PARTISİ ÜNYE İLCE BASKAN LIGI 1INCI OLAGAN KONGRESI

İLGE BASKAN ADAYI IRFAN TOSUN

ASIL UYELER

1 Serdar Eroğlu

2 İlhan YİĞİT

3 Hasan Akyıldız

4 Aydın Çifçi

5 İbrahim İşçi

6 Mustafa Çil

7 Hüseyin Kıran

8 Fatma Selim

9 Sema Serap Kocaoğlu

10 Dilek Baltacı

11 Ersin Hamarat

12 Murat Aksu

13 Tevrat Akkaya

14 Uğur Kırca

YEDEK ÜYELER

1 FİKRİ BAŞ

2 GAMZE YILDIRIM

3 ZÜBEYİR GÖKHAN KAHRAMANOĞLU

4 MEHMET ARI

5 AHMET BÜYÜKSARI

6 KENAN AKAR

7 OSMAN ALEMDAROĞLU

 

Bu haber toplam 306 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Hayriye Saltuk 29.01.2022 13:43
HADİ HAYIRLI OLSUNN NE DİYELİM

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız