pc 1

HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
4 Nisan 2022 Pazartesi Saat: 12:41

SADECE MUHALEFET YAPMAK ADINA VATANDAŞIMIZIN AKLIYLA OYNAMAMAK LAZIM!

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu Ünye Limanı İle İlgili yapılan yorumlara karşı sert açıklamalarda bulundu.
SADECE MUHALEFET YAPMAK ADINA VATANDAŞIMIZIN AKLIYLA OYNAMAMAK LAZIM!
pc3

Ünye Medya Haber Ajans ında 28 03 2022 Pazartesi günü Mercek Özel Programı Konuğu olan Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu gazeteci Murat Erkuş’un Ünye Limanı ile ilgili sorusuna karşılık yapılan eleştirileri doğru bulmadığını belirtip eleştiri yapan muhalefete yüklendi.

Ünye Limanı ile ilgili eleştirilere tepki göstererek  ‘’sadece muhalefet yapmak adına vatandaşımızın aklıyla oynamamak lazım’’ diyen MHP Ünye İlçe Başkanı Hacıimamoğlu yaptığı açıklamada; ‘’Liman konusunda da kamuoyunu aydınlatmamız lazım. Sadece muhalefet yapmak adına siyasi zemine taşımak suretiyle vatandaşımızın aklıyla oynamamak lazım. Yanlış bir algıya sebebiyet vermemek lazım. Algıları olguların önüne geçirmemek lazım, yani liman çok uzağımızda değil. Muhalefet yapmaya çalışan o kesim kimse hemen buradan arabalarına binip limanda yapılan hizmetleri görmeleri mümkün. Yani orada yatırımlarımız devam ediyor. Biliyorsunuz bir mendirek çalışmamız var. Artık yüksek tonajlı üç dört tane geminin limanımıza yaklaşması mümkün olacak. Dip çalışmaları derinlik çalışmaları hali hazırda devam ediyor.

‘’ÜNYELİYE ÜNYE LİDEN BAŞKASI SAHİP ÇIKMAZ’

Yükleme ve boşalmaya ilişkin depoların kapasitesini artırtmak suretiyle bir alan çalışması devam ediyor. Ben her yerde şunu söylüyorum Ünye liye Ünye liden başkası sahip çıkmaz. Yani ben güzel bir proje. Büyükşehir yatırımlarına hali hazırda orada devam ediyor. Bütün vatandaşlarıma muhalefet yapan kişiler kimse gidip oradaki çalışmaları görebilirler.

Orada kiralanmakla alakalı bir sözleşme varsa iddia eden iddiasını ispatlamakla yükümlüdür elinde bir belge bulgu varsa bunu çıksınlar kamuoyu ile paylaşsınlar.

Sırf algı oluşturmak sureti ile kamuoyunun aklını bulandırmanın bir anlamı yok…’’ İfadelerini kullandı.

 

Bu haber toplam 145 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız