22 Temmuz 2022 Cuma Saat: 18:30

ORDU AKŞENER’İ BAĞRINA BASTI ESNAF ZİYARETLERİ MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ordu’nun ilçelerinde Yaptığı esnaf Ziyaretleri Aşırı yoğunluktan dolayı, Mitinge dönüştü.
ORDU AKŞENER’İ BAĞRINA BASTI ESNAF ZİYARETLERİ MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ordu ’da Aybastı, Korgan ve Kabataş ilçelerinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri binlerce vatandaşın katılımı ile miting alanına dönüştü.

İlk esnaf ziyaretini Aybastı ilçesine gerçekleştiren Akşener, vatandaşların yoğun ilgi ile karşılamasını kendisini çok duygulandırdığını dile getirerek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Aybastı’da esnaf ziyareti öncesi karşılaştığı yoğun kalabalığa konuşma yapan Akşener; Türkiye’nin Venezüella’da toprak kiraladığına dair haber lere değinen Akşener, ‘’El alemin çiftçisini zengin ederken, kendi çiftçini Açlığa mahkum ediyorsun. Sen ne yerlisin ne millisin’’ diyerek iktidarı eleştirdi.

 Siyasetin sadece hizmet etme eylemi olduğunu belirten Akşener; ‘’Dolayısı ile siyasetin en önemli yanı da millet asıldır, siyasetçi vekildir. Yani asıl sizsiniz vekil buradakiler. Dolayısı ile asil bir karar verir, vekil ona uyar.’’ dedi.

Giresun’da fındık fiyatının 74 TL olması gerektiğini söylemesinin ardından Ordu ’da da aynı fiyatı söyleyen Akşener, “Bizim Kalkınma Başkanlığımız, Ekonomi Başkanlığımız ona çalıştı. Sonuçta fındığa ne kadar para açıklanması gerektiğini dün Giresun'un ilçelerinde açıkladım. Şimdi burada da söylüyorum; bu çalışmanın neticesinde, sizlerle yaptığımız görüşmelerin neticesinde, hesapların, kitapların neticesinde 74 lira fındığın kilosunun açıklanması lazım?” dedi.

Esnafın bu ülkenin belkemiği olduğunu söyleyen Akşener, “Esnaf ne yer, ne içer, nasıl bir derdin içindedir, mutlu mudur, mutsuz mudur, unuttuk. O esnaf dükkânlarının içinde en önemli unsurlardan birisi de esnafın müşterisi velinimetidir. Esnafın dükkânının içinde müşterisi velinimet kabul ettiği o anlayışı siyasetçi cenahına da taşıyıp 'Seçmen velinimettir.' anlayışını sizlerin talebiyle oturtmak gibi bir hedefle yola çıktık.” dedi.

İYİ Parti Lideri Akşener Aybastı da toplanan binlerce kişiye karşı yaptığı konuşmasının ardından esnafları gezerek derdini dinleyip onlarla sohbet etti.

Akşener Aybastı programının ardından Ordu ’nun Kabataş ve Korgan ilçelerinde de ziyaretler gerçekleştirerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Bu haber toplam 896 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız