ordu

HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
29 Ekim 2022 Cumartesi Saat: 19:22

KURUCU BAŞKAN İRFAN DEMİR YENİDEN BAŞKANLIĞA ADAY

İyi parti Ünye İlçe Kurucu Başkanı İrfan Demir kasım ayında yapılacak olan iyi parti Ünye İlçe kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
KURUCU BAŞKAN İRFAN DEMİR YENİDEN BAŞKANLIĞA ADAY

İyi parti Ünye İlçe Kurucu Başkanı İrfan Demir kasım ayında yapılacak olan iyi parti Ünye İlçe kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

İyi Parti Ünye İlçe Binasında Bugün Gerçekleştirilen Açıklamasında açılış konuşmasını  İlçe Başkanı Feryal Çuhacı’nın gerçekleştirdiği basın açıklamasında başkan Çuhacı’nın ardından Ünye Kurucu İlçe Başkanı av. İrfan Demir kasım ayında yapılacak olan kongrede yeniden ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Yaptığı konuşmada’Çuhacı: Partiler demokrasinin kalesidir…

, “Biz İYİ’ler iş, aş, ekmek, hak, hukuk adalet için Atatürk’ün ve bilimin aydınlık yolunda demokrasi ve özgürlük için bir araya geldik. Çocuklarımızın yarınları için bir araya geldik. Partiler demokrasinin kalesidir. Seçim demokrasinin teminatıdır. Bunun için biz bu yolda uğraş veriyoruz. Ben ilk siyasete İrfan Başkanımla beraber başladık. Kurucular kurulunda çalıştık. Başkanım aday, Allah’ım partimize hayırlı uğurlu etsin. Mutlu ve güçlü Türkiye çabasındayız. İnşallah İYİ olacağız.” dedi.

İlçe Başkanı Feryal Çuhacının Ardından Adaylığını Açıklayan Kurucu İlçe Başkanı Avukat İrfan Demir , “Bundan 5 yıl önce İYİ Parti kuruldu. Bizlerde onun neferleri olarak Ünye ’mizde İYİ Parti’yi anlatmaya, tanıtmaya çalıştık ve halen devam eden çalışma atmosferimiz var. Milletin gönlüne de artık yerleştiğimize inanıyorum. Bu zorlu süreç içerisinde gerek partimizin gönüldaşları, cesurları, delileri ki bu deli kelimesini özellikle bırakmayacağım, çünkü 5 yıl önceki atmosferde bizi horladılar, yok saydılar, her türlü eziyeti gerek partisel olarak gerekse şahıslar üzerinden yapmaya çalıştılar. Ancak öyle bir Genel Başkanımız var ki cesurlar hareketini başlatırken gerçekten kafasıyla duvarları kıra kıra, yıka yıka bugünlere kadar geldik.

Bundan sonra ki hedefimiz ilk önce Cumhurbaşkanlığı adı altında yerleştirilmeye çalışılan sistemin Türkiye’ye hiç de uymadığını Türkiye’nin bağışıklık sistemini çökerttiğini gördüğümüz için öncelikle bu sistemin ortadan kaldırılması olacaktır. Bunun için canla başla çalışmak zorundayız. Bu hedefe yürürken arkadaşlarımızla, dostlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda elimizi tekrar taşın altına koymaya karar verdik.

Ben inanıyorum ki hep birlikte ve ayrı ayrı bu mücadelenin mutlaka sonucuna 

Bu haber toplam 135 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : iyiparti, irfandemir, ünye, haber, siyaset, kongre

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız