28 Kasım 2022 Pazartesi Saat: 17:50

İLKÜVEZ VE ÇEVRE KÖYLERİ DERNEĞİ BAŞKANI TEVFİK CON OLDU

Çaybaşı İlçesi İlküvez ve Çevre köyleri derneğinin 7. Olağan Genel Kurulunda İş İnsanı Tevfik Con Başkan seçildi.
İLKÜVEZ VE ÇEVRE KÖYLERİ DERNEĞİ BAŞKANI TEVFİK CON OLDU
OSKİ
regaip kandili

İlküvez ve Çevre Köyleri Derneğinden mevcut Başkan Şevki Bayır aday olarak katılmadı. Tek liste olarak yapılan seçimde üyelerin tamamının oylarını alarak Tevfik Con dernek Başkanı olarak seçildi.

Dernek Başkanlığına seçilen iş insanı Tevfik Con yaptığı konuşmada ‘’ Bu Derneğin kuruluşundan bu yana gelmiş geçmiş tüm Başkan ve yöneticilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Her birisi farklı hizmetler yapmışlardır, zaten bizlerde onların yanında olduğumuzu gösterdik. Beni bu göreve layık gören tüm hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Devir aldığımız bu hizmet bayrağını daha da ileriye taşımak için yönetim ve gençlerimizle beraber daha da ileriye taşıyacağız’’ dedi.

Önceki dönem Başkanı Şefki Bayır yaptığı konuşmada ‘’ görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Başkanlık yaptığım süre içerisinde desteğini esirgemeyen ve yaptığımız programa iştirak edenlere teşekkür ediyorum, varsa ben kendilerine hakkımı helal ediyorum. Görevimiz boyunca hakları geçenler de bizlere haklarını helal etsinler. Görevi teslim etsek de, aynı heyecanla onların yanında olacağımın bilmelerini istiyorum. Yeni seçilen Tevfik Con Başkanımıza da ve birbirinden kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarına da başarılar diliyorum’’ dedi.

 

Bu haber toplam 93 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ilkuvez, çaybaşı, başkan

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız