24 Ocak 2023 Salı Saat: 14:08

ÜMİT ÖZKAN 4. DÖNEM İÇİN GÜVEN TAZELEDİ

Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 58. Olağan Genel Kurul Toplantısında seçime tek liste halinde giden Ümit Özkan 4. dönem başkanlığına seçildi.
ÜMİT ÖZKAN 4. DÖNEM İÇİN GÜVEN TAZELEDİ
OSKİ
regaip kandili

Ünye İlçesinde 1961 yılından bu güne kadar faaliyet göstermekte olan ve 1.198 üyesi olan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 58. Olagan Genel Kurul toplantısı Ünye Halil Efendi Sosyal Tesislerde gerçekleşti.

 

Saygı durusu ve İstiklal Marşı ile başlayan Olağan Genel Kurulun Divan Başkanlığını Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Ali Demirel gerçekleştirdi.

 

 

Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Ümit Özkan Kooperatif Başkanlığına yeniden seçildi ve yönetim kurulu asil üyeliğine Hüseyin Çakır, Mustafa Bıyıkoğlu, Murat Korkmaz ve Davut Ocak seçildi. Bölge Birliği Delegeliğine, Ümit Özkan, Mustafa Bıyıkoğlu ve Murat Korkmaz seçildi. Denetim Kurulu Üyeliğine, Ömer Faruk Kalafat ve Mevlüt Yörük seçildi. 

 

 “KOOPERATİF ORTAKLARININ SAYESİNDE OLAN BİR KURULUŞTUR. ORTAKLAR YOK İSE KOOPERATİF YOKTUR.”

 

4. dönem için tekrar başkan seçilerek güven tazeleyen Ümit Özkan, “En yoğun krediler döneminde bize yardımcı olan personellerimize teşekkür ediyorum. Halk Bankası Ünye Şube Müdürümüze ve personellerine teşekkür ediyorum. Yönetici olarak biz sadece işlemlerin kolaylaşmasını sağladık. Ama personellerimiz üyelerimize ayrı ayrı hizmet ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Ortak yoksa kooperatif yoktur

Önümüzdeki 4 yıl içinde ümit ediyorum ki biz birçok ortağa ulaşacağız. Biz ve Kooperatif yönetimindeki arkadaşlar hiçbir zaman bize gelen insanları müşteri olarak görmedik. Kooperatifler para kaza nmak amaçlı değil. Hizmet etmek amaçlı kurulmuş kuruluşlardır. Ortaklarımızın da buradaki kuruluşlara kendi iş yeri gibi sahip çıkmasını istiyorum. Çünkü kooperatif ortakların sayesinde olan bir kuruluştur buralar. Ortaklar yok ise bir kooperatif yoktur. Bizlerden sonra geleceğin yöneticilerine de aynı desteği vermenizi istiyorum.” dedi

 

Bu haber toplam 57 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ümit, özkan, esnaf, kefalet, kooperatif, başkan, seçim, ünye

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız