Deneme

27 Ocak 2023 Cuma Saat: 15:05

BAŞKAN SEMİZ, ‘’BİR DURAK DEĞİL İNŞALLAH BAŞLANGIÇ’’

Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz geçtiğimiz günlerde yeni hizmet binası ve Çaybaşı merkez ulu cami açılışları sonrası ünye medya haber’e yaptığı açıklamada ‘’bir durak değil inşallah başlangıç’’ dedi.
BAŞKAN SEMİZ,  ‘’BİR DURAK DEĞİL İNŞALLAH BAŞLANGIÇ’’
777856
RAMAZAN ÇOCUK

Göreve geldiği günden itibaren Çaybaşı ilçesine çok büyük yatırımlar yapıldığını ve aynı hızda yapılacağını belirten Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz ünye medya

21 Ocak 2023 tarihinde Sayın Genel Başkan Vekilimizin de iştirakleriyle Sayın Belediye Başkanımız, Sayın Valimiz, Siyasi Partilerimizin, İl Başkanı, İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı, arkadaşlarımızın özellikle basın mensuplarımızın yöremizde bulunanların tamamında katılımıyla değerli hemşerilerimizin ev sahipliğinde Çaybaşı Belediyesi yeni hizmet binamızı ve Çaybaşı merkez ulu camimizi açılışı ve toplu açılış törenimizi gerçekleştirdik.

‘’BİR DURAK DEĞİL İNŞALLAH BAŞLANGIÇ’’

Biz bu anlamda tüm iştirakçilere sırasıyla teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımıza buradan şükranlarımızı iletiyoruz. Devamında tabi ben bunu o zamanki bir televizyon programında da hatırlatmıştım bu bir durak değil inşallah başlangıç olduğunu söylemiştik.

ŞUBAT AYINDA HASTANE AÇILIŞI VE 1000 METREKARELİK SOSYAL TESİS İHALESİ YAPILACAK

Şubat ayının 22’sinde Çaybaşı İlçe devlet hastanemiz inşallah açılışı olacak yine şubat ayında Çaybaşı sosyal tesisimiz Tırfıl tepesine planladığımız bin metre kare restoran, kafeterya vs. düğün salonlarında içinde bulunduğu sosyal tesisi ihalemizde ayın 15’inde inşallah ihale ediliyor. İlçemizde suyla alakalı zaten anlatmıştık göletlimizi, Tekkiraz, Ericek yaylası üzerinden gelen 38 bin kilometre su hatlarımızın aktivite edildiği OSKİ marifetiyle sayın genel müdürümüze de teşekkür ediyorum sayın bakanımızın emirleriyle bunu yaptık kanalizasyon çalışmalarımız, çukurlarımız, su depolarımız inşaatlarını bitirdik.

Elektrikle alakalı ülkemizde şu anda totalinde şu ana kadar planlanan ve 2024’e kadar  planlanan toplamda 60 milyonun üstünde elektrik yatırımıyla yol çalışmalarımızın zaten milyonluk değerlerini söylemiyorum. Yaklaşık 3 kilo metreye yakın beton yol uygulamamız ve geriye kalan yol genişletme, yeni açma, çakıllama, sanat eserleri, merkez yapımları, sanat eserleriyle Çaybaşı inşallah bu dönem içinde şaha kalkmış bir ilçe pozisyonunda biz bu anlamlı katkılarda bizi yalnız bırakmayan sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Genel Başkan Vekilimiz, Pr, Dr. Numan Kurtulmuş beye, Sayın valimize, sayın büyükşehir belediye başkanımız Mehmet Hilmi güler beye, il başkanımıza, sayın milletvekillerimize gerçekten bu çalışmalarında bizi yalnız bırakmayan belediye meclis üyelerime, muhtar arkadaşlarıma, personelden çalışma arkadaşlarıma gecemizi gündüzümüze katarak bu anlamlı çalışmaları Çaybaşı’nın inşallah geriye bir daha dönmeden bir daha bozulan yolları yamamadan bir daha selle beraber heyelanla beraber akıp gitmeyecek tarzdaki kalıcı ve anlamlı eserlerinde bizlere destek veren il içinden il dışından çok değerli Çaybaşı’lı hemşerilerimize sizlerin vasıtasıyla saygı ve selamlarımı iletiyoruz. Sizleri de saygıyla selamlıyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Ünye Medya Haber Nalan Kara.

Bu haber toplam 200 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız