ordu

24 Mayıs 2019 Cuma Saat: 10:56

ÜNYE ADLİYESİ’NDE YENİ ATAMALAR

ÜNYE ADLİYESİ’NDE YENİ ATAMALAR Ünye Adliyesi’nde Görev Yapan 11 Hakim Ve Savcının Görev Yeri Değişirken Son Yapılan Kura Kararnamesiyle 4 Hakim Ve Savcı Yeni Görev Yeri Ünye Oldu.
ÜNYE ADLİYESİ’NDE YENİ ATAMALAR
kyble çikolatalı fındık ezmesi
3 aralık dünya engelliler günü

ÜNYE ADLİYESİ’NDE YENİ ATAMALAR


Ünye Adliyesi’nde Görev Yapan 11 Hakim Ve Savcının Görev Yeri Değişirken Son Yapılan Kura Kararnamesiyle 4 Hakim Ve Savcı Yeni Görev Yeri Ünye Oldu.

Hâkimler Ve Savcılar Kurulu Meslek Öncesi Eğitimlerini Başarı İle Tamamlayan Adli Yargı Hâkim Ve Cumhuriyet   Savcılarının Atamalarını Kura Yöntemi İle Gerçekleştirdi.

 22 Mayıs 2019 Tarihinde Beştepe’de Yapılan Kura Çekiminde Ünye ’ye 4 Yeni Hakim Ve 1 Cumhuriyet Savcısı Ataması Yapıldı.

 Kararnameye Göre; Hakim Tenzile Esin Çalış, Hakim Zehra Göksu, Hakim Dilek Dursun Ve Hakim Dilara Yüksek Ünye Adliyesi’ne Atandı.

 Kararname İle Cumhuriyet Savcısı Ömer Dursun Ünye Adliyesi’ne Atandı. Aynı Kararname İle “Hakimler Yusuf Aydemir Ve Hakim Beyzanur Koyuncu İle Cumhuriyet Savcıları Ekrem Turgut Akgün Ve Emre Kuru Fatsa Adliyesi’ne, Cumhuriyet Savcısı Burhan Bıçkı Aybastı Adliyesi’ne, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Işık Korgan Adliyesi’ne, Hakim Bilge Kaya Akkuş Adliyesi’ne” Atandı

Ayrıca  Ünye ’de Staj Eğitimini Başarı İle Tamamlayan Hakim İbrahim Aybakan Bursa’ya, Hakim Muhammet Emin Özgen Aksaray’a, Hakim Gamze Demirel Sinop’a Ve Cumhuriyet Savcısı Abdulsamet Sarı Kırıkhan’a Atandı.

 

ÜNYE HABER AJANSI / ORDU ’NUN HIZLI, GÜVENİLİR HABER AJANSI

Bu haber toplam 871 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız