HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
6 Haziran 2019 Perşembe Saat: 10:46

BOZTEPE TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI OLACAK

BOZTEPE TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI OLACAK Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Boztepe’de doğayla uyumlu inşa edilen ‘Dört Mevsim Bulutlara Dokunun
BOZTEPE TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI OLACAK
pc3

BOZTEPE TURİSTLERİN İLGİ ODAĞI OLACAK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler , Boztepe’de doğayla uyumlu inşa edilen ‘Dört Mevsim Bulutlara Dokunun Projesi’ kapsamında 11 dairelik 5 adet villa tipi otel ile 1 adet restoranın bölgeye ayrı bir cazibe kaza ndıracağını söyledi.

‘Dört Mevsim Bulutlara Dokunun’ projesinin Ordu lular için önemli bir kaza nım olacağını söyleyen Başkan Güler, “Boztepe’nin cazibesini artırmak için tesislerin bir an evvel bitmesini ve Ordu ’nun daha güzel ve çekici hale gelmesini istiyoruz” dedi.

ORDU DAHA GÜZEL VE DAHA ÇEKİCİ OLACAK”

Ordu’ya gelmeyi düşünen yerli ve yabancı turistler için ‘Dört Mevsim Bulutlara Dokunun’ Projesinin önemli bir yatırım olduğunu söyleyen Başkan Güler, “Çok sayıda yerli ve yabancı turistin yanı sıra yabancı şirketler de ilimize gelmek istiyor.  Yakında Çinliler, Çin Büyükelçisi Ordu ’ya gelecek. Onun dışında Almanlarla, İtalyanlarla görüşmelerimiz var.  Onları burada ağırlamak istiyoruz. Dolayısıyla gelecek misafirlerin otellerin dışında da kalabilecekleri, eğlenebilecekleri ve dinlenebilecekleri mekanlar son derece önemli. Çevre düzenlemesi de yapıldığında önemli bir yatırım elde etmiş olacağız. Bu tesisleri bir an önce bitirerek hizmete sunmak istiyoruz. Amacımız Ordu ’yu daha güzel ve daha çekici hale getirmek” diye konuştu.

“TURİZME YÖNELİK YOĞUN ÇALIŞMALARIMIZ OLACAK”

Büyükşehir Belediyesi olarak Ordu ’da turizme yönelik çalışmalar yürüteceklerini ifade eden Başkan Güler, “ Boztepe’nin yanı sıra ilimiz için önemli olan turistik alanlarda da çalışmalar yürütüyoruz. Çambaşı’ndaki çalışmalarımız bütün hızıyla sürüyor.  Mesudiye, Fatsa , Ünye ve aynı zamanda Kurul Kalesinde arkeolojik kazıları tekrar başlatıyoruz. Turistik tesislerle, denizin kullanılmasıyla ilgili çalışmaları sürdürüyoruz. Turizme yönelik kapsamını önümüzdeki günlerde paylaşacağımız önemli ve yoğun bir çalışma programımız olacak” şeklinde konuştu.

 

ÜNYE HABER AJANSI / ORDU ’NUN HIZLI GÜVENİLİR HABER AJANSI

Bu haber toplam 415 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız