HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
13 Mart 2020 Cuma Saat: 12:11

Saadet Chp ‘ye ziyarette bulundu

CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral’ı Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ziyaret etti.
Saadet Chp ‘ye ziyarette bulundu

Son yapılan kongre ile yeniden başkanlığa seçilen Chp ünye ilçe başkanı  İsa Maral ’a “hayırlı olsun” dileklerinde bulunan Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ülke gündemine ilişkin değerlendirmede bulundu.

“Siyasi Partilerimizin Temsilcileri Bir Masa Etrafında Toplanarak Bu Problemlerin Çözüleceğine İnanıyorum”


Her iki partinin yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, “kongre sürecini tamamlayan siyasi partilerimize nezaket ziyareti gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda göreve seçilen İsa başkana ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 Tabi ülkemiz hem içeride hem dışarıda ciddi problemlerle karşı karşıya. Biz daha önce de bunları ifade ettik. Bu ülkenin kalkınması, bu ülkenin üretim yapmasından geçer demiştik. Ama problemlerimizin tespiti ve çözüm önerilerinin ortaya konulması noktasında siyasi partilerimizin temsilcileri bir masa etrafında toplanarak bu problemlerin çözüleceğine inanıyorum. Yine daha önce de dediğimiz gibi ülkemizin kamplaşmaya, kutuplaşmaya, ötekileştirilmeye değil kardeşçe bu topraklarda yaşamaya ihtiyacı olduğunu söyledik. Onun için biz nasıl cenazede düğünde bayramlarda bir araya gelebiliyorsak, ülkemizin problemlerinden çıkış noktasında da bir araya gelebileceğimize inanıyorum. Bunları yapacak olan şuanda mevcut idarecilerimizdir” dedi. “Ülkemizin Geldiği Nokta Açısından Sıkıntılı Sürece Giriliyor”


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral ise Saadet Partililere teşekkür ederek ülke gündemine ilişkin şu değerlendirmede bulundu; “ülkemizin geldiği nokta açısından sıkıntılı sürece giriliyor. Bu da biraz toplumsal mücadele ile biraz da insanlar kendi mücadele ile götürecektir. Türkiye demokrasisi çok yeni değil. Kendine özgü bir demokrasisi var. Temsil hakkının gelişiminin başlangıcını alırsak 200-250 senelik bir geçmişi var. Dünya’da baktığımız zaman 200 küsür ülke içinde Türkiye çok kötü bir yerde değil. Ama bu işe başladığımız tarihten itibaren diğer ülkelerin kat ettiği yolu da göz önüne alırsak olmamız gereken yerin bu olmadığına biz inanıyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler : Saadet, Chp, ‘ye, ziyarette, bulundu

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7