HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
13 Nisan 2020 Pazartesi Saat: 21:42

Başkan Sobi, ‘’Çamlık Geçiştirilecek Ve Geciktirilecek Bir Yer Değildir.’’

Ünye turizm işletmecileri derneği başkanı adnan sobi ünye çamlık projesi nin geciktirilmesi konusunda açıklamalarda bulundu.
Başkan Sobi, ‘’Çamlık Geçiştirilecek Ve Geciktirilecek Bir Yer Değildir.’’
pc3

Başkan sobi yaptı ğı açıklamada, ‘’ Ünye Turizm işletmecileri Derneği olarak, kuruluş amaçlarımızdan olan, kentimizin yaşam kalitesinin arttırılması ile ilgili çalışmaları takip etmek ve turizmci gözüyle yönetmektir. Bu anlamda, sadece kentimizin değil Karadeniz Bölgesinin tarihine adını altın harflerle yazan ÜNYE ÇAMLIĞI Mesire ve İnsani yaşam alanımız yıllarca sürüncemede kalarak atıl bırakılmıştır. Son zamanlarda Ordu Büyükşehir Belediyemizin Altınordu 'daki Boztepe, Sahil ve Cadde İyileştirmeleri, Perşembe İlçesi, Sahil tesisleri, Yason Adası ve Hoynat Adası Turizmsel İyileştirme ve Rekreasyon çalışmaları, Kabadüz Çambaşı Dağ Tesisleri, Ulugöl Yaşam Alanları, Aybastı Perşembe Yaylası Çalışmaları, Fatsa Bolaman Vadisi Projesi, Gülyalı Çikolata Tema Park çalışması gözönünde bulundurulduğunda kentimize ilgili beklentilerimiz haklı olarak artmaktadır.

Dolayısıyla ÇAMLIK RESTORAN VE PEYZAJ PROJESİ olarak Çamlığımızın girişine asılan görselin bir an önce hayata geçmesini beklerken hiçbir tarih belirtilmemiş olması üzüntülü ve düşündürücü bir algı oluşturdu. Büyükşehir Belediyemizden bir an önce hiçbir gerekçeye sığınmadan kazma vurmasını bekliyoruz.

KORONA Virüs salgını dolayısıyla ötelenmiş olan Turizm Sezonunun başlangıcını fırsata çevrilerek 2020 yılı Turizm sezonuda kentimize gelecek olan misafirlerimizin yaşam kalitesini arttıracak projenin derhal bitirilip, resmi Turizm Kimliği olan tek ilçemizin vitrininin insanlarımızın hizmetine sunulmasını bekliyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Bu haber toplam 535 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız