HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
25 Haziran 2020 Perşembe Saat: 18:00

SEYİT TORUN ÜNYE’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu milletvekili Seyit Torun Ünye’de bir takım ziyaretler gerçekleştirerek gündeme dair açıklamalarda bulundu.
SEYİT TORUN ÜNYE’DE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Torun, ilk olarak CHP Ünye İlçe binasına ziyaret etti. Seyit Torun’u Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe ve İl Başkanı Atila Şahin İlçe Başkanı İsa Maral ve çok sayıda partili karşıladı.

 

“Millet İttifakı Belediyelerimiz Zor Süreçte Vatandaşlarımızın Yanında Oldu”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, koronavirüs süreci ile başladığı konuşmasında “koronavirüs sürecindeyiz. Bu nedenle sosyal mesafeye ve maske kullanımına özen gösterelim. Korona öncesinde zaten bir krizin içerisindeydik. Ekonomik krizi yaşıyorduk. Korona ile birlikte bazı şeyler çok daha net ortaya çıktı. Ama şükürler olsun ki CHP’li belediyeler vardı. Bu süreçte malesef devletin daha doğrusu ülkeyi yönetenlerin yapması gereken bir çok konuyu belediyelerimizin sayesinde aştık. Millet İttifakının seçtiği belediyelerimiz bu süreçte bütün kaygıları bitirdi. Seçim öncesi Millet İttifakı’nın belediyeleriyle ilgili tüm söylentiler bu süreçte görüldü ki vatandaşların en zor gününde, en dar gününde, en önemli gününde Millet İttifakı belediyelerimiz tüm gücüyle vatandaşlarımızın yanlarında oldu. Üstelik baskıya rağmen oldu” dedi.

 

“Yerelden Genele Bu Köprüyü Kuracağız”

 

Koronavirüs sürecinde Millet İttifakı belediyelerin ortaya koydukları performansın Ak Parti’yi rahatsız ettiğini söyleyen CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, “belediyelerimizin bu başarısına karşın ne yaparlarsa yapsınlar, ne dayatırlarsa dayatsınlar, ellerinden geleni arkalarına koymasınlar belediyelerimiz her zaman vatandaşlarımızın yanındadır. O adaletli, şeffaf, liyakata dayalı hesap verebilir anlayışta vatandaşımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu bununla birlikte yerelde başardık, genelde de inşallah başaracağız. Yerelden genele bu köprüyü kuracağız. Buna ülkemizin ihtiyacı var” diye konuştu.

 

“Bir Hukuçu Olarak Türkiye’de Artık Adaletin Olmadığını Ben Görüyorum”

 

CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin ise yaptı ğı konuşmada, “devlet adalet bittiğinde sona erer” sözünü hatırlatarak “bir hukuçu olarak Türkiye’de artık adaletin olmadığını ben görüyorum, sizler de görüyorsunuz. O halde devletin bitme noktasına geldiğini de bu biçimiyle tespit etmiş oluyoruz. Bizler bu ülkeyi seven yurttaşlar olarak bu devletimizin ayakta kalmasını istiyorsak, adaleti yeniden tesis etmek istiyorsak Genel Başkanımızın yaptı ğı gibi hep birlikte omuz omuza vermeliyiz” dedi.

 

“İktidarımız Öncesi Son Kurultayımızı Yapacağız”

 

CHP Ünye İlçe Başkanı İsa Maral yaptı ğı konuşmada “partimiz de çok yoğun bir çaba içerisinde. Önümüzdeki dönemde Türkiye’yi bu badireden, bu yönetilememezlikten kurtaracak irada yine bizleriz. Önümüzdeki dönem çalışmalarını da planlamamız gerekiyor. Partimizin Ankara’da önümüzdeki günlerde bir kurultayı olacak. Bizler bu kurultayı aynı zamanda iktidarımız öncesi partimizin son kurultayı olarak görüyoruz” diye konuştu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7