HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
31 Mart 2021 Çarşamba Saat: 10:56

ÜNYE’DE 25 GÜNDÜR ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞAYAN MAHALLELİ İSYAN ETTİ

Ünye’nin Saraçlı Mahallesinde 25 gündür gündüzleri Elektriklerin kesik olması’na Mahalle Sakinlerinden tepki geldi.
ÜNYE’DE 25 GÜNDÜR ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞAYAN MAHALLELİ İSYAN ETTİ

Yedaş’ın Ünye Saraçlı Mahallesi nde 25 gündür sürdürdüğü bakım onarım çalışmaları nedeni ile mağdur olan Mahalleli Ünye Medya Ajans Haber Hattımıza mağduriyetlerini belirterek seslerini duyurmaya çalıştılar.

Yedaş’ın Saraçlı Mahallesi nde yaptı ğı bakım çalışmaları neticesinde  06,03,2021 tarihinden itibaren gündüzleri  sabah 09 00 ila 17  00 saatleri arasında Mahallenin bir kısmına Elektrik vermemesi Mahalle halkını mağdur etmeye devam ediyor.

Evlerinde Doğalgaz ile ısınma sağlayan Mahaleli ‘’evlerimizde küçük çocuklarımız var her gün evden çıkıp akrabalara gitmek zorunda kalıyoruz bir yandan virüs nedeni ile  dışarı çıkmaya korkarken diyer yandan soğukta çocuklarımız hasta olacak endişesi ile mecbur eşe dosta gidip elektriklerin geleceği saati bekliyoruz 25 gün oldu bu kadarıda fazla bizleri düşünen kimse yokmu kimse bu durumumuza çare bulamayacakmı.’’ Diyerek maduriyetlerini dile getirdiler.

Yedaş’ın Düzenli Elektrik Kesintilerinin hafta sonu sokağa çıkma yasağının olduğu  günler 01 – 02 – 03  mart tariherinde de devam edeceği ni belirten mesajları saraçlı mahallesi nde bulunan vatandaşlara mesaj yolu ile iletildiği belirtildi.

Hafta sonu sokağa çıkma yasağında gündüz Elektriklerinin kesik olacağını öğrenen Ünye Saraçlı Mahallesi Sakinleri bu ne saçmalıktır hem sokağa çıkamayacağız hemde evde elektriklerimiz olmayacak biz evde nasıl ısınacağız biri bize bunu açıklasın bu ne saçmalıktır biz evde donacakmıyız.’’ Diyerek hafta sonu olacak elektrik kesintisine tepki gösterdi..

Haber ; Ünye Medya Ajans


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7