HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
13 Nisan 2021 Salı Saat: 18:30

ÜNYE BELEDİYESİ RAMAZAN AYI BOYUNCA 3 BİN KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ DAĞITACAK

Ünye Belediyesi ramazan ayı boyunca ihtiytaç sahibi 3 bin kişi ye İftar çadırı yerine doğrudan yemek dağıtımı gerçekleştirecek.
ÜNYE BELEDİYESİ RAMAZAN AYI BOYUNCA  3 BİN KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ DAĞITACAK

Ünye Belediye ayrıca, 3 bin muhtaç vatandaşa da gıda yardımında bulunacak.

 

Ünye Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelerin kapılarını tek tek ziyaret ederek iftar sofralarına her gün sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirecek.

Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde son derece hijyenik bir ortamda hazırlanan yemekler, belediye tarafından oluşturulan ekiplerce vatandaşlara ulaştırılacak.

Ünye Belediyesi ayrıca, ramazan ayı dolayısıyla 3 bin ihtiyaç sahibi vatandaşa gıda kolisi yardımında bulunacak.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin, sosyal belediyeciliğin gereğini yerine getirdiklerini ve hiçbir vatandaşın ramazan ayında mağdur edilmeyeceğini söyledi.

-İftar çadırı yerine doğrudan yemek dağıtımı gerçekleştiriliyor-

Coronavirüs salgını nedeniyle geçen yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da iftar çadırlarının kurulamadığını belirten Başkan Yardımcısı Şahin, iftar çadırı yerine evlere doğrudan yemek dağıtımı gerçekleştirdiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Belediye olarak bu mübarek ayın feyzi ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, ramazan ayı boyunca iftar yemeği vereceğiz. Yemeğimiz hazırlanmaya başladı ve ramazan ayının ilk iftarı olan bu akşamdan itibaren önceden belirlediğimiz muhtaç vatandaşlarımız, ekiplerimiz tarafından tek tek ziyaret edilerek yemekler evlerine ulaştırılacak ve iftar sofralarında yerini alacak. Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’mizde son derece hijyenik bir ortamda hazırlanan 3 çeşit yemeği her gün kapı kapı dolaşarak dağıtacağız. Yaptı ğımız çalışmayla 3 bin vatandaşımıza yemek ulaştıracağız. Talep arttıkça sayıyı artıracağız. Yine ayrıca ihtiyaç sahibi 3 bin vatandaşımıza gıda kolisi yardımı yapacağız. Mübarek ramazan ayında ihtiyaç sahibi hiçbir hemşehrimizi mağdur etmeyeceğiz. Yemek dağıtımını Ünye Kaymakamlığımız ve hayırsever işadamlarımızla birlikte yürütmekteyiz. Kendilerine teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Haber Ünye Medya Ajans .


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7