HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
30 Nisan 2021 Cuma Saat: 12:12

ÜNYE BELEDİYESİ 17 GÜNLÜK KAPANMA SÜRESİNDE HİZMETE DEVAM EDECEK

Ünye Belediyesi 17 günlük kapanma süresi boyunca tüm birimleri 7 / 24 hizmete devam edecek.
ÜNYE BELEDİYESİ 17 GÜNLÜK KAPANMA SÜRESİNDE HİZMETE DEVAM EDECEK

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , 17 günlük tam kapanma süresince belediye ekiplerinin görev başında olacağını söyledi.

 

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında alınan 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da başlayan ve 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar sürecek olan 17 günlük tam kapanma karar ıile  ilgili açıklamada bulunan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavalı, kapanma süresinde belediye olarak faaliyetlerin devam edeceğini ve vatandaşların her an yanında olacaklarını belirtti.

 

Korona virüs ile mücadelede de alınan 17 günlük kapanma için, her bireye görev düştüğünü ifade eden Başkan Tavlı , yaptı ğı açıklama’da,“Vaka sayılarındaki ciddi artış, hükümetimizi daha sert tedbirler almak durumunda bıraktı. Milletimizin sağlığı için alınmış olan bu karar gereği, 17 günlük tam kapanma uygulanarak salgının kontrol altına alınması için mücadele verilecek. Bu süreçte genelgelerle belirlenmiş bazı alanlar hariç her yer kapalı olacak ve herkes evlerinde virüsle mücadelesini sürdürecek. Bu durumun bir panik havası oluşturmadan, sükunetle tamamlanmasını ümit ediyoruz. İlçe halkımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her an yanlarında olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. Tam kapanma sürecinde Çözüm Merkezimiz, Temizlik, Zabıta ve Fen İşleri Müdürlüğümüz başta olmak üzere tüm birimlerimizle vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah 17 günün sonunda daha sağlıklı bir sürece hep birlikte girmiş olacağız.”ifadelelini kullandı.

 

Vatandaşlar ayrıca, kapanma süresince Ünye Belediyesi’ne ait 323 19 41 numaralı telefondan istek ve şikâyetlerini görevlilere iletebilecekler.

Haber, Ünye Medya Ajans .


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7