HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
3 Mayıs 2021 Pazartesi Saat: 13:19

ÜNYE BELEDİYESİ’NDE YOL YATIRIMLARINDA TARİHİ ATAK

Ünye Belediyesi son yıllarda özellikle altyapı ve yol yatırımları anlamında tarihinde görülmemiş bir yatırım dönemi geçiriyor.
ÜNYE BELEDİYESİ’NDE YOL YATIRIMLARINDA TARİHİ ATAK

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’nın göreve seçildiği 31 Mart 2019 tarihinden bu yana Ünye ’de kırsal kesimler başta olmak üzere merkez mahallelerde altyapı ve yol yatırımları altın çağını yaşıyor.

Ünye Belediye Başkanı Tavlı ’nın 2 yıllık görev süresi içerisinde şu ana kadar 70 km’nin üzerinde beton yol, 48 bin metrekare parke yol, 2 bin metreküp taş duvar, 1100 km stabilize ve tesviyeli yol çalışması ve birçok noktada sıcak asfalt uygulaması gerçekleştirildi.

- Hazır Beton Santrali Ve Konkasör Şantiyesi İle Yol Hizmeti Daha Da Artacak-

Ünye’nin yol yatırımları anlamında büyük ivme kaza ndıracak olan önemli bir projeyi başlatan Başkan Hüseyin Tavlı , Ünye Belediyesi’ne geçtiğimiz aylarda kaza ndırdığı yaklaşık 50 dönümlük arazi üzerine beton santrali ve konkasör şantiyesi yapım projesini başlatmıştı. Bu kapsamda hızlı bir çalışma takvimine başlanan projede sona yaklaşılıyor. Mayıs ayı içerisinde tamamlanması planlanan tesis hizmete alındığında Ünye ’nin yol yatırımları hizmeti ikiye katlanmış olacak. Aynı zamanda kendi tesisinde yol hammaddesi üretecek olan Ünye Belediyesi daha uygun maliyetle üretim yapacağı için çok daha fazla mahalleye yol hizmeti götürmüş olacak.

-Yol Yatırımlarında Tarihi Atak-

Yol yatırımlarının en önemli hizmet kalemlerinde biri olduğunun altını çizen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “Ünye’mizin her mahallesi ne eşit hizmet anlayışı ile 7/24 esasına göre çalışıyoruz. Bu kapsamda kentimizin yol hizmetini tarihinde görülmemiş şekilde karşılamış olmayı planlıyoruz.” diye konuştu.

Haber, Ünye Medya Ajans .

Ünye'nin Hızlı, Güncel Haber Merkezi.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7