27 Mayıs 2021 Perşembe Saat: 15:34

SAADET PARTİ’SİNDEN ESNAF KONGRESİ’NE DAVET

Saadet Partisi Ünye ilçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetimi Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Gıda Maddeleri Satıları Esnaf Odasını ziyaret etti.
SAADET PARTİ’SİNDEN ESNAF KONGRESİ’NE DAVET

Saadet Partisi Ünye ilçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetimi Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Gıda Maddeleri Satıları Esnaf Odasını ziyaret ederek Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Temel Karamollaoğlu’nun zoom üzerinden gerçekleştireceği Esnaf Kongre’sine  davet etti.

 

Esnaf Kongre’si ile ilgili bir açıklamada bulunan Başkan Özgür Şahin, “Bilindiği üzere 15 aydır esnaflarımız ciddi sıkıntılar içerisinde. Bu bağlamda Saadet Partimizin Genel Merkezi, kıymetli Genel Başkanımız 3 Haziran 2021 tarihinde 15:30’da zoom üzerinden online olarak esnaf ve sanatkarlar odalarımızın temsilcileri ile Esnaf Kongresi adı altında konferans gerçekleştireceğiz. Bu konferansa esnaf odalarımızın temsilcileri katılacak. Orada bu zamana kadar sıkıntıya düşen, problem yaşayan esnaflarımızın sıkıntı ve problemleri konuşulacak. Çözüm önerileri ortaya konulacak. İnşallah  bu çözüm önerileri neticesinde Genel Başkanımız tüm Türkiye’deki esnaf odalarımızın katılımı ile beraber bu problemlerin çözümü noktasında fikir oluşacak.” şeklinde konuştu.

 

Oda Başkanları’nı ziyaret ederek kongreye davet eden Başkan Şahin, “Biz de bu manada esnaf odalarımızın temsilcileri ile görüşüyoruz. Onları esnaf kongremize davet ediyoruz. Onlar da katılım sağlayacaklarını ifade ettiler. Pandemi dolayısıyla ciddi manada sıkıntı yaşayan esnaflarımız var. Biz de esnaf olduğumuz için bunun içerisindeyiz. Esnaflarımızı ziyaret ediyoruz.” ifadelerini kulandı.

-‘’ Ünye Medya Ajans , Ünye ’de Haber ’in Merkezi. Ünye ’den ve bölge’den haber leri anında Tüm Sosyal Medya hesaplarımızdan ve www.unyemedya.com İnternet Sitemizden takip edebilirsiniz. Haber değeri taşıyan Video, Resim ve Belgeler için Whatsapp Haber Hattımız 0553 760 0553’’-


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7