27 Mayıs 2021 Perşembe Saat: 16:29

BÜYÜKŞEHİR VATANDAŞ’ININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Ordu Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi aileleri tespit edip sosyal yardımlarını ulaştırmaya hız kesmeden devam ediyor.
BÜYÜKŞEHİR VATANDAŞ’ININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı yaptı ğı ayni ve nakdi yardımlarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların gereksinimlerini karşılıyor. Bu kapsamda ekipler, dezavantajlı vatandaşların belirlenmiş ihtiyaçlarını aracısız ailelere ulaştırıyor.İhtiyac sahibi aileler bu yardımlardan oldukça mutlu oldu.

Ekipler tarafından tespiti yapılmış yardıma muhtaç, kimsesiz, engelli vb. bireylerin ev eşyası, giyim, gıda gibi ihtiyaçları hızlı bir şekilde temin ediliyor.

Çalışmalarını düzenli olarak sürdüren Büyükşehir Belediyesi en son olarak tespitini yapmış olduğu ailelere bebek beşiği, beyaz eşya, koltuk gibi yardımlarda bulundu. İhtiyaçlar ailelerin evlerine bizzat ekipler tarafından götürülerek teslim edildi. Gereksinimleri karşılanan aileler ihtiyaçlarının giderilmesinden dolayı ise memnuniyetlerini dile getirdi.

“ÖNCELİKLİ AMACIMIZ DOĞRU VE HIZLI TESPİTLE YARDIMLARIMIZI ULAŞTIRMAK”

Ordu genelinde ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçların ayni ve nakdi yardımlarla karşılandığı söyleyen Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “İhtiyaçları doğrultusunda vatandaşlarımızın ev eşyası, gıda, giyim, tekerlekli ya da akülü sandalye gibi gereksinimlerinizi karşılıyoruz’’ ifadelerini kullandı.

 “Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürüyoruz. Bizim için en öncelikli unsur gerçek ihtiyaç sahiplerinin belirlenerek doğru tespitle yardımlarımızı ulaştırmak oluyor. Bu kapsamda belirlediğimiz Ordu genelindeki ihtiyaç sahibi bireylerin ihtiyaçlarını ayni ve nakdi yardımlarımızla gidermeye çalışıyoruz. İhtiyaçları doğrultusunda vatandaşlarımızın ev eşyası, gıda, giyim, tekerlekli ya da akülü sandalye gibi gereksinimlerinizi karşılıyoruz. Onların yaşamına dokunmak bizleri işlerimizde daha gayretli kılıyor. Onların mutluluğu bizim için her şeye değiyor. Bundan sonra da yardımlarımızı her gecen gün büyüterek vatandaşlarımıza el uzatmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

-‘’ Ünye Medya Ajans , Ünye ’de Haber ’in Merkezi. Ünye ’den ve bölge’den haber leri anında Tüm Sosyal Medya hesaplarımızdan ve www.unyemedya.com İnternet Sitemizden takip edebilirsiniz. Haber değeri taşıyan Video, Resim ve Belgeler için Whatsapp Haber Hattımız 0553 760 0553’’-


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7