2 Haziran 2021 Çarşamba Saat: 10:20

BAŞKAN ŞAHİN “ORDU ALTIN ÇAĞINDA”

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (OTSO) Servet Şahin, kentte tarım ve hayvancılığın canlandığını belirterek, doğal ürünlerin tüketilmesi ve bilinçlendirilmesi amacıyla gençlerimize, çocuklarımıza aşılanması için okullarda e?
BAŞKAN ŞAHİN  “ORDU ALTIN  ÇAĞINDA”

Bir basın açıklaması yayınlayan Başkan Şahin;

 “Verilen destekler üreticiye güven sağlıyor  ve üretim gittikçe artıyor, bunun daha da artması gerekir. Şuan ürün desteklerinin biraz daha arttırılmasını bekliyoruz. Gübre, mazot ve alan bazlı desteklerin geçmişe göre arttırılmasını bekliyoruz. Bir de ürün bedellerinin artmasını istiyoruz. Şuan sütün litresi maalesef kola kadar yok. Artık bunların da değerlendirilmesi gerekiyor. Eğitim bakımından süt tüketiminin arttırılması gerekiyor. Kola ve benzeri zararlı ürünlerin tüketilmesi yerine doğal ürünlerin tüketilmesini sağlamak adına okullarda eğitimlerin verilmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Ordu’nun altın bir dönemden geçtiğini belirten Başkan Şahin, “ Ordu için çok şanslı bir dönem. Gerek bürokraside, gerekse belediyelerde gayet hareketli bir dönem yaşıyoruz. Ordu Valimiz Sayın Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Aşkın Tören sürekli olarak bir şeyler üretmeye çalışıyor. Şuan tüm ilçelerde çöp olayı bitti. Ordu için altın bir çağ diyebiliriz.  Bu konuda emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum" şeklinde konuştu.

 -‘’ Ünye Medya Ajans , Ünye ’de Haber ’in Merkezi. Ünye ’den ve bölge’den haber leri anında Tüm Sosyal Medya hesaplarımızdan ve www.unyemedya.com İnternet Sitemizden takip edebilirsiniz. Haber değeri taşıyan Video, Resim ve Belgeler için Whatsapp Haber Hattımız 0553 760 0553’’-

Anahtar Kelimeler : BAŞKAN, ŞAHİN, “ORDU, ALTIN, ÇAĞINDA”, ÜNYE, MEDYA, HABER

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7