4 Haziran 2021 Cuma Saat: 14:03

BAŞKAN TAVLI’YA, MİLLİ HALTERCİLERİMİZDEN ZİYARET

20-31 Mayıs tarihleri arasında Özbekistan’ın Başkenti Taşkent’te düzenlenen Gençler Dünya Halter Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil eden Ünyeli sporcular Yusuf Fehmi Genç ile Melih Can Günay, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdü
BAŞKAN TAVLI’YA, MİLLİ HALTERCİLERİMİZDEN ZİYARET

Özbekistan’da düzenlenen Gençler Dünya Halter Şampiyonası’nda dereceye girerek bizlere büyük bir gurur yaşatan Ünye li sporcularımız dünya 3.’sü Yusuf Fehmi Genç ve dünya 4.’sü olan Melihcan Günay, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’yı ziyaret ettiler. Sporcular ile cana yakın sohbet eden Başkan Tavlı , bizleri çok gururlandırdıklarını ifade ederken ayrıca başarılarından ötürü sporcuları altın ile ödüllendirdi. 

 

Başarılı sporcuların her zaman destekçisi olacaklarını ifade eden Başkan Tavlı , şunları da ekledi:

“Sporcularımız ve onları yetiştiren hocalarını yürekten kutluyorum. İlçemizin ve ülkemizin gururu oldular. Belediye olarak başarılı sporcularımızın her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. İnşallah, sporcularımız daha güzel başarılarla ilçemizi ve ülkemizi temsil edecekler, buna inancımız tam. Onların başarısı bizlerin sorumluluğunu daha da arttırmaktadır. Bu bilinçle, gençlerimizin sportif gelişimlerine katkı sunmak için çalışmaktayız. Hafta başında Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından imzalanan Ordu İli Gençlik ve Spor Yatırımlarının protokolünün Ankara’da düzenlenen imza törenine katıldık. Yapılan protokolle ilçemize yeni 5 spor tesisi kaza ndırdık. Çalışmalar kısa süre süre sonra başlayacak ve tesisler gençlerin hizmetine sunulacak. Tüm çabamız, geleceğimiz olan gençlerimiz için. Ben tekrar sizleri ve sizleri yetiştiren hocalarınızı kutluyor başarılarınızın devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7