5 Haziran 2021 Cumartesi Saat: 10:45

BAŞKAN TAVLI’DAN ANLAMLI ETKİNLİK

Ünye Bld. Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir ve vatandaşlar ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde temiz bir çevreye dikkat çekmek için Ünye sahilde çöp topladı.
BAŞKAN TAVLI’DAN ANLAMLI ETKİNLİK

Belediye Başkanı Tavlı , etkinlik hakkında yaptı ğı açıklamada, “Çevre günü dolayısıyla, pandemi şartlarına uygun olarak dar çerçevede de olsa çevre temizliğine dikkat çekmek amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Geleceğimiz olan sevgili yavrularımıza temiz bir çevre, yemyeşil bir doğa bırakmak zorundayız. Etrafta çöp olmayan, temiz doğası olan bir çevreyle onları buluşturmak hepimizin borcu.” İfadelerini kullandı.

 

 

Ünye’de ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ dolayısıyla çöp toplama etkinliği düzenlendi.

Atatürk Parkı’ndan Çamlık’a kadar sahil boyunca gerçekleştirilen etkinlikte, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile gençlik teşkilatı üyesi gençler çöp topladılar.

 

“Çevre duyarlılığı hepimizin görevi”

AK Parti Ünye Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir, etkinlikle ilgili yaptı ğı açıklamada, her bireyin çevre için duyarlı olması gerektiğini ifade ederek, “5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde gençlik teşkilatına mensup arkadaşlarımız ve başkanlarımızla beraber çevreye dikkat çekmek amaçlı böyle bir etkinlik düzenledik. Dünyayı yaşanabilir hale getirmek için herkes bilinçli ve duyarlı olmalı diye düşünüyorum. Çevre duyarlılığı hepimizin görevi.” dedi.

 

‘’Herkes dükkânının ve evinin önünü temiz tutmalı. Bu hepimizin görevi olmalı.’’

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Karadeniz’in en güzel ilçelerinden birinde yaşadıklarını belirterek, “Ünye’miz gerçekten çok güzel bir coğrafyada. İlçemizin güzelliğini koruyalım ve daha yaşanabilir kılalım. Herkes dükkânının ve evinin önünü temiz tutmalı. Bu hepimizin görevi olmalı. Buradan çevre konusunda herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. Sokakları asla kirletmeyelim sigara izmariti ve benzer çöpleri mutlaka çöp kovalarına atalım.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler : BAŞKAN, TAVLI’DAN, ANLAMLI, ETKİNLİK, ÜNYE, MEDYA, HABER

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7