5 Haziran 2021 Cumartesi Saat: 13:25

AKKUŞ’TA YEDİ MAHALLE ASFALTA KAVUŞUYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesinin vatandaşların daha sağlıklı, güvenli ve konforlu yollarda seyahatlerini yapmaları için tüm imkanlarını kullanarak başlattığı yol seferberliği Akkuş’ta da tüm hızıyla devam ediyor.
AKKUŞ’TA YEDİ MAHALLE ASFALTA KAVUŞUYOR

Bu kapsamda Akkuş ’un Çavdar mahallesi ne kurulan mobil konkasör tesisi asfalt çalışması öncesi malzeme üretmeye başladı. Yol çalışmalarının daha sağlıklı, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmesi için kurulan mobil konkasör tesisi ile bir haftada iki bin 500 ton altyapı malzemesi üretildi. Buradan üretilen alt yapı malzemesi ile Gedikli, Çukurköy, Ketendere, Çavdar, Meyveli, Ceyhanlı ve Külekçili mahallelerinin 27 km’lik grup yolu asfaltla bulaşacak.

Mahalle muhtarlarıyla birlikte yedi mahallenin grup yolunu ve Çavdar mahallesi nde kurulan mobil konkasör tesisini ziyaret eden Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci bir açıklama yaptı .

Başkan Demirci, “Bugün, Büyükşehir Belediyemizin yol çalışmalarını daha sağlıklı, hızlı ve ekonomik bir şekilde yapılabilmesi için çavdar mahallemize kurduğu mobil konkasör tesisini ziyaret ettik. Şu anda Büyükşehir Belediyemiz tarafından Çavdar mahallemize kurulan konkasör tesisi malzeme üretimine ara vermeden devam ediyor. İnşallah önümüzdeki günlerde buradan üretilen malzemeyle Gedikli, Çukurköy, Ketendere, Çavdar, Meyveli, Ceyhanlı ve Külekçili mahallelerimizin 27 km’lik grup yolu asfaltla bulaşacak. Ben çalışmalarından dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine teşekkür ediyorum. Bölge halkımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7