24 Haziran 2021 Perşembe Saat: 11:16

ÜNYELİ HALTERCİYE KAYMAKAM GÜNEY’DEN ÖZEL TEBRİK

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Yıldızlar ve U15 Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası’nda Türkiye 3.’sü olan Yusuf Dursunoğlu’nu başarılarından dolayı tebrik etti ve plaketle ödüllendirdi.
ÜNYELİ HALTERCİYE KAYMAKAM GÜNEY’DEN ÖZEL TEBRİK

Kaymakam Güney, 14-19 Haziran tarihlerinde Bursa’da gerçekleşen Yıldızlar ve U15 Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası’nda koparmada 98 kilo, silkmede 116 kiloyla toplamda 214 kilo kaldırarak Türkiye üçüncüsü olan Ünye li sporcu Yusuf Dursunoğlu ile görüşme gerçekleştirdi.

Kaymakam Ümit Hüseyin Güney yapılan görüşmede Yusuf Dursunoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

Kaymakam Ümit Hüseyin Güney;

 Ordu Gençler Spor Kulübü sporcusu Yusuf Dursunoğlu İllimizi temsil etmiştir. Yusuf Dursunoğlu kardeşimiz 102 kiloda Ordu Gençlik Spor Kulübü adına müsabakalara katılmış, yarışmış yaptı ğı dereceyle de Türkiye 3.’sü olmuştur. Derecesinde koparmada 98 kg, silkmede 116 kg ve toplamda 214 kg olmak üzere Türkiye 3.’sü olmuştur. Biz bu başarıyı elde eden kıymetli örnek sporcumuzu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Yine çocuğumuzun yetişmesinde, bugünlere gelmesinde, bugün adım attığı başarının, imzalattığı başarının gelecekte daha büyük başarıların altına imza atmasını beklediğimiz süreçte yanında olan çok değerli ailesine, ona yol gösteren çok değerli antrenörümüze, İlçe Gençlik Spor Müdürümüz Aydın Bey’e, İl Gençlik Spor Müdürümüz Mustafa Bey’e, her konuda olduğu gibi özellikle Gençlik Spor konusunda İlimizin, İlçemizin önünü açan Sayın Valimiz Tuncay Sonel Bey’e şükranlarımı arz ediyorum. Bizler böyle güzel bir sporcumuzun Ünye ’mizde yetiştiği için büyük mutluluk duyuyoruz, gurur duyuyoruz. Başarılarınızın artarak devamını diliyorum.’’ şeklinde konuştu.

Görüşmenin ardından Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Yusuf Dursunoğlu’nu başarılarından dolayı tebrik etti ve plaketle ödüllendirdi.

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7