26 Haziran 2021 Cumartesi Saat: 17:37

ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI, İKİZCE’DE

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO), 26 Haziran Cumartesi günü İkizce’ de oranın esnaf ve vatandaşları ile bir kahvaltı programında buluştu.
ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI, İKİZCE’DE
pc3

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği kahvaltıya, İkizce Belediyesi Başkanı Osman Kaygı, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tuncay Sağlam, Oda Meclis Üyeleri ve İkizce esnafları ve vatandaşları katıldı.

Düzenlenen kahvaltı sonrası Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar bir basın açıklamasında bulundu.

Başkan İrfan Akar;

‘’Kıymetli başkanlarım, çok kıymetli üyelerimiz ve değerli esnaflar hepiniz hoş geldiniz. Bugün bu güzel havada bizi kırmayıp İkizce’ de düzenlediğimiz kahvaltı programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Burada toplanma gayemiz esnaflarımız bir araya getirmek, birbirleri arasındaki iletişimi güçlendirmekti. Bizim için Akkuş , İkizce ve Çaybaşı ilçeleri eşit mesafede bugün İkizce’ de toplandık. Sonraki günlerde Akkuş ve Çaybaşı ilçelerinde de program düzenleyeceğiz inşallah. Bizi kırmayıp programımıza katılan İkizce Belediyesi Başkanı Osman Kaygı’ ya da çok teşekkür ediyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’ın yaptı ğı açıklamadan sonra İkizce Belediyesi Başkanı Osman Kaygı da basına bir açıklamada bulundu.

Başkan Osman Kaygı;

‘’İlçemizin ve İlimizin ekonomik gücü çoğunlukla Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın üzerinde. Bu ekonomik uğraş içerisinde son günlerde sıkıntılar oldu ama yine ticaret odasının önderliğinde halkımıza yaptı ğınız hizmetler için hepinize çok teşekkür ediyorum. İlçemize tekrardan hoş geldiniz ve görevinizde başarılarınız devamını diliyorum.’’ şeklinde konuştu.

Yapılan basın açıklamalarından sonra Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar ve meclis üyeleri İkizce’ de bulunan tarihi İkizce Laleli Camii ‘sini ziyaret etti.

Bu haber toplam 303 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 3 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
hüseyin 26.06.2021 17:58
ünye medya ajansa bu haberinden dolayı ikizcemizi tanıtmaya çalıştığını için de ütsoya teşekkürlerimi iletiyorum
arda 26.06.2021 17:57
ünye ticaret ve sanayi odasına yaptıkları çalışmalardan dolayı bir vatandaş olarak çok teşekkür ediyorum
mehmetcan 26.06.2021 17:56
ikizce laleli camii çok güzel restore edildi sosyal medya da daha da ön planda olmalı tarihi açısından

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız