3 Temmuz 2021 Cumartesi Saat: 17:32

FATSA’DA ASFALT VE BETON YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Ordu’da, asfalt ve beton yol çalışmaları devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mahalle ve grup yollarını standardı yüksek bir yapıya dönüştürüyor.
FATSA’DA ASFALT VE BETON YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde sürdürdüğü ulaşım seferberliği ile vatandaşlar, standardı yüksek, konforlu bir güzergaha kavuşuyor. Çalışmalar kapsamında, Fatsa ilçesi sınırları içerisinde yer alan, Buharı Mahallesi , Palazı-Kömürlük bağlantı güzergahında, beton yol çalışması başlatıldı.

 19 ilçede planlı ve programlı bir çalışma yürüten Büyükşehir ekipleri, vatandaşların hizmetine sunduğu projelerle ilçelerin kaderini değiştiriyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde yılların kangren olmuş sorunları bir bir çözüme kavuşurken, vatandaşlara da konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

 Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışmalar kapsamında, Fatsa ilçesine bağlı Buharı mahallesi , Palazı-Kömürlük bağlantısında beton yol çalışması başlattı. Toplam uzunluğu 3 kilometre olan güzergahta, 2500 metrelik kısım tamamlandı. Geri kalan 500 metrelik yolun ise bayram öncesi bitirilmesi hedefleniyor.

Beton yola kavuşmanın mutluluğunu yaşayan bölge sakinleri ise desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7