6 Temmuz 2021 Salı Saat: 14:27

BÜYÜKŞEHİR YOL ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

Çalışmalar kapsamında, Altınordu ilçesine bağlı dört mahalle ile Çamsan tesisleri anayoluna bağlanan güzergâhtaki bağlantı yolu sıcak asfalt ile buluştu.
BÜYÜKŞEHİR YOL ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

Ordu’da mahalle ve grup yollarındaki, asfalt seferberliği sürüyor. Kent genelinde yaptı ğı asfalt ve beton yollarla vatandaşlara konforlu bir ulaşım hizmeti sunan Büyükşehir Belediyesi, belirlenen plan ve program dahilinde sorunları bir bir çözüme kavuşturuyor.

Altın ordu ilçesinin ulaşım sorunlarını çözmek için birçok noktada çalışma sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri, daha önce sıcak asfaltla buluşturdukları, Artıklı, Kovancı, Altunyurt ve Bayadı mahallerini kapsayan güzergahın bağlantı kısmındaki çalışmalarını da tamamladı.

Sıcak asfalt konforuna kavuşan 8 kilometre uzunluğundaki grup yolunun bağlantı yolundaki genişletme çalışmalarının ardından, 600 metrelik kısımda sıcak asfalt ile buluştu.

BİRÇOK NOKTAYA ALTERNATİF ULAŞIM SAĞLAYACAK

Sıcak asfalta buluşan yol, birçok noktaya alternatif ulaşım imkanı sunuyor. Asfaltla birlikte, Artıklı, Kovancı, Altunyurt, Bayadı mahalleleri ile çevresinde bulunan Arpaköy ve Delikkaya Mahalleleri Çambaşı Yaylası Yolu’na konforlu bir seyahatle ulaşabilecekler. Kovancı Mahallesi ’nden Çambaşı Yolu’na çıkmak isteyen vatandaşlar ise Melet Irmağı üzerindeki Kocaali Köprüsü’ne direk geçiş sağlayabilecekler.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7