12 Temmuz 2021 Pazartesi Saat: 12:26

MELET IRMAĞINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi ve Devlet Su İşleri (DSİ) 75. Şube Müdürlüğünce Ordu’nun en uzun ve en büyük ırmağı olan Melet’te değişim dönüşüm çalışmaları devam ediyor.
MELET IRMAĞINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Melet Irmağı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Güler yürütülen ıslah, çevre düzenlemesi ve ada çalışmalarıyla ırmağın Ordu ’ya yakışır bir görünüme kavuşturulacağını söyledi.

Ekipler bir yandan ırmakta ıslah çalışması yürütürken bir yandan da ada yapım çalışmalarını sürdürüyor. Devam eden çalışmaların bitirilmesinin ardından yeşil alanlar, rekreasyon alanları, yürüyüş yolları ve parklar ile de zenginleştirilecek olan Melet Irmağı, Ordu ’nun yeni cazibe merkezi konumuna getiriliyor.

“ORDU'YA YAKIŞIR BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURMAYA ÇOK AZ KALDI”

Gece gündüz ekiplerin kapsamlı bir çalışma yürüttüğü belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Melet'in Karadeniz'e döküldüğü alanı Ordu 'ya yakışır bir görünüme kavuşturmaya çok az kaldı” dedi.

Başkan Güler şöyle konuştu:

“Melet güzelleşmeye başladı. Ordu 'muz için çok güzel bir turistik bölge haline gelecek olan Melet Irmağı'nda Büyükşehir Belediyemiz ve Devlet Su İşleri (DSİ) 75. Şube Müdürlüğünce yapılan değişim ve dönüşüm çalışmalarımızı yerinde inceledik. Yürüttüğümüz ıslah, çevre düzenlemesi ve ada çalışmasıyla Melet'in Karadeniz'e döküldüğü alanı Ordu 'ya yakışır bir görünüme kavuşturmaya çok az kaldı. Gece-gündüz demeden kapsamlı bir çalışma yürüten ekiplerimize işlerinde kolaylıklar diliyor, ilimize kaza ndıracağımız bu özel ve güzel alanın hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7