29 Ağustos 2021 Pazar Saat: 13:57

ÜNYE BELEDİYE BAŞKANI TAVLI 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “30 Ağustos, Bir Ulusun Ayağa Kalkışı ve Yeniden var Olmasıdır” dedi.
ÜNYE BELEDİYE BAŞKANI TAVLI 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
OSKİ
regaip kandili

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “ Ordu millet bütünleşmesiyle yürütülen Kurtuluş Savaşı’nda Türk Ulusu tek vücut olarak eşine az rastlanır bir direniş göstermiştir. 30 Ağustos sadece bir zafer değil, bir ulusun ayağa kalkışı ve yeniden var olmasıdır.” dedi.

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Tavlı , Yayınladığı  mesajında, “Kahraman milletimizin birlik, beraberlik, azim ve inancıyla vücut bulan 30 Ağustos Zaferinin 99. yıl dönümünü kutlamanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz.” Diyen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı mesajında,  Ordu millet bütünleşmesiyle yürütülen Kurtuluş Savaşı’nda Türk Ulusu tek vücut olarak eşine az rastlanır bir direniş göstermiştir. 30 Ağustos sadece bir zafer değil, bir ulusun ayağa kalkışı ve yeniden var olmasıdır. 30 Ağustos Zaferi, bütün dünyada bir milletin bağımsızlığı ve ülkesinin bütünlüğü için gösterdiği cesaretin ve fedakârlığın simgesidir. Milletimiz, geçmişinden aldığı mirasla gelecekte de her türlü zorluğa göğüs germeye ve ülkemizi parlak bir geleceğe taşımaya devam edecektir. 30 Ağustos, yıllar süren milli mücadele tarihinin sonunda ulaşılan üstün başarıyla yüzyıllardır adım adım dünyayı parselleyen sömürgeci güçlerin karşılaştıkları en ağır yenilgi ve aldıkları en kesin cevaptır. Herkes emin olsun ki ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kast etmek isteyen güçler, devletimizi bütün azamet ve kudretiyle karşılarında bulacaktır. Türkiye Cumhuriyet i’ni darbe teşebbüsleriyle, terörle, korkuyla zayıf düşürmeye çalışan güç odakları emellerine asla ulaşamayacak, millet-devlet kenetlenmesi karşısında mutlaka hezimete uğrayacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bağımsızlık meşalesini yakarak bu zafere öncülük eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ’ü, dava arkadaşlarını ve vatan müdafaasında canını siper eden şehit ve gazilerimizi saygı, rahmet ve minnet duygularımla anıyorum.” İfadelerini kullandı.

Bu haber toplam 242 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ÜNYE, BELEDİYE, BAŞKANI, TAVLI, 30, AĞUSTOS, ZAFER, BAYRAMI, MESAJI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız