6 Kasım 2021 Cumartesi Saat: 16:48

ORDU HER YÖNÜYLE KENDİNİ TANITMAYA TAM HIZ DEVAM EDİYOR

İstanbul’da Ordu’nun kendini her yönüyle tanıtması amacıyla düzenlenen ‘’ordu tanıtım günleri’’ devam ediyor.
ORDU HER YÖNÜYLE KENDİNİ TANITMAYA TAM HIZ DEVAM EDİYOR

Ziyaret ettiği bu etkinlikte ordu büyükşehir belediyesi standı Ordu luların ve İstanbulluların da ilgisini üzerine çekiyor.

Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) iş birliği ile İstanbul’da düzenlenen ve 4 Kasım Perşembe günü başlayan 10’uncu “ Ordu Tanıtım Günleri” yüzbinlerce Ordu lu’yu ve birçok İstanbullu’yu ağırlamaya devam ediyor. Dikkat çeken bu etkinlik İstanbul’da yaşayan Ordu ’lu ve İstanbul vatandaşları tarafından fazlaca ilgi görüyor.

 

  ORDU HER YÖNÜYLE TANITILIYOR

 

Yenikapı Sahili Etkinlik Alanı’nda Ordu Valiliği ve Ordu Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere 19 ilçe belediyesi, sivil toplum kuruluşları ve birçok firmanın stant açtığı etkinliklerde gurbetteki Ordu lular hasret giderirken, misafirlerde Ordu ’yu her yönüyle tanıma fırsatı yakalıyor.

 

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞUYOR

 

Ordu Tanıtım Günleri”ne katılan vatandaşların etkinlik alanına girdiklerinde ilk durakları Ordu Büyükşehir Belediyesi standı oluyor. Stantta vatandaşlara Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen çalışmalar ile tarım, turizm, yazılım ve enerji alanında uygulamaya sunulan projeler anlatılıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi standını ziyaret eden vatandaşlara ayrıca fındık ve çeşitli hediyeler dağıtılıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı’da günün belli saatlerinde düzenlediği konserlerle Ordu Tanıtım Günleri’ne renk katıyor.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi standında misafirleri ağırlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp ve Başkan Vekili Adem Atik, standı ziyaret eden isimlerle yakından ilgileniyor.

 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği “ Ordu Tanıtım Günleri” 7 Kasım Pazar akşamı sona erecek.
Anahtar Kelimeler : ORDU, HER, YÖNÜYLE, KENDİNİ, TANITMAYA, TAM, HIZ, DEVAM, EDİYOR

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7