24 Aralık 2021 Cuma Saat: 14:43

Kırmızı Hat Dolmuş Vatandaşı Bezdirdi

Ünye’de Kırmızı Hat Dolmuş Olarak bilinen Dolmuş Hattının Gece Nöbetinde Keyfi Davranış Sergileyip Vatandaşları mağdur ettiği İddia edildi.
Kırmızı Hat Dolmuş Vatandaşı Bezdirdi

Ünye’den Kalkış Yaparak, Fatsa Sanayi Sitesine Kadar giden Ünye Kırmızı Hat olarak bilinen Dolmuş Hattının Gece nöbetlerinde Keyfi Davranım fatsa turuna dönmediği dolmuş bekleyen vatandaşlar Ünye Medya Haber Ajans ımıza Ulaşarak Seslerini Duyurmak İstedi.

Ünye Merkezden Fevzi çakmak mahallesi, Ünye Otogar, Ünye Devlet Hastanesi ve Fatsa Sanayi sitesi Güzergahına Dolmuş İle Gitmek İsteyen Vatandaşlar, Geceleri Saatlerce Dolmuş Beklediklerini Belirtip dolmuşların gelmemesi yüzünden çektikleri sıkıntıları giderecek sesimizi duyacak kimse yok mu belediyemiz neden bizlere sahip çıkmıyor diyerek Haber AJnsımızın Kameralarına Tepkilerini Dile getirdiler.

Vatandaşlar Kırmızı Dolmuş Hattının 21 30 Da Ünye cumhuriyet Meydandan Tekrardan Dönerek Fatsa Sanayi Sitesine Kadar Gitmesi Gerektiği Halde Tam Tersi Bir İstikamete Cumhuriyet Meydanından Devlet Sahil Yoluna Yöneldiğini Belirttiler.

Ünye Medya Haber Ajans ı Olarak Dün Gece Hamboğazı’ndaki Kırmızı Hat  Dolmuş Durağına giderek Dolmuş Bekleyen Vatandaşlarıla Görüşerek çektiğimiz videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Bu haber toplam 1.752 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : Kırmızı, Hat, Dolmuş, Vatandaşı, Bezdirdi, Ünye, Haber

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız