büyükşehir
7 Ocak 2022 Cuma Saat: 11:51

ORDU’NUN KALDIRIMLARI MODERNLEŞTİ

Ordu’nun birçok sokak ve caddesinde yapılan altyapı ve sıcak asfalt çalışması tamamlandıktan sonra yapılan 165 bin 131 m2 baskı beton kaldırımla il genelindeki kaldırımlar modernleşti.
ORDU’NUN KALDIRIMLARI MODERNLEŞTİ

Ordu büyükşehir belediyesinin altyapı, yol ve su alanlarında yaptığı çalışmalarla beraber baskı beton çalışmaları da devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler il genelindeki baskı beton çalışmalarının 165 bin 131 m2’sinin bittiğini söyledi.  

İLÇELERİN HER NOKTASINA DOKUNULUYOR

Kentin her noktasına dokunmak için çalışmaların büyük bir titizlikle yürütüldüğünü belirten Başkan Güler, “İl genelinde büyük bir altyapı ve asfalt seferberliği ilan ettik. Mevsim şartları elverdiği sürece sahada tüm sorunların çözümü için ekiplerimiz görev başındalar. Önceliğimiz yollarımızda altyapılarıyla birlikte konforlu bir ulaşım sağlamak. Bu kapsamda hem mahalle ve grup yollarında hem de ilçe merkezlerindeki sokak ve caddelerde hummalı bir çalışmamız var” dedi.

KALDIRIMLAR YAYA GÜVENLİĞİ İÇİN ÖNEMLİ

Daha yaşanabilir alanlar oluşturmak için kentin her türlü sorunuyla yakından ilgilendiklerini dile getiren Başkan Güler, “Kaldırım çalışmaları yaya trafiği ile sokak ve cadde üzerinde bulunan esnaflarımız için önemli bir çalışma. Bu yüzden cadde ve sokaklarda titiz bir çalışma yürütüyoruz. Altyapısı tamamlanan güzergahları hızlı bir şekilde modern yol ve kaldırımlara kavuşturarak, şehirde yaşayan vatandaşlarımızın konforunu arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

 

Bu haber toplam 115 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ORDU’NUN, KALDIRIMLARI, MODERNLEŞTİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER AJANSI Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7