pc 1

HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
14 Ocak 2022 Cuma Saat: 13:35

ÜNYE DEĞİŞİME HAYIR DEDİ

Ünye’de Bu hafta başından itibaren gerçekleştirilen 4 oda kongrelerinde de mevcut başkanlar değişmedi.
ÜNYE DEĞİŞİME HAYIR DEDİ
pc3

10 Ocak 2022 Pazartesi Atatürk parkı sosyal tesislerinde,   Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası genel kurulu seçimi ile başlayan Kongreler 11 ocak 2022 Salı günü Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 12 Ocak da Ünye Şöförler ve Otomobilciler esnaf Odası, 13 Ocakta ise Ünye Terziler Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti.

Gerçekleşen 4 olağan genel kurulda da delegelerin oylarının Çoğunluğunu mevcut başkanlar alarak tekrardan başkan seçildiler.

10 OCAK Pazartesi saat 11 de Başlayan, 931üyesi bulunan Ünye Gıda Maddeleri Satıcıları Esnaf Odası Genel Kuruluna tek liste olarak giren Harun Güdek 187 Delegenin Oyunu Alarak 3. Dönemi için tekrardan başkan seçildi.

11 Ocak Salı günü Atatürk parkında Yapılan Ünye Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar odası Genel kurulunda Mevcut başkan Ali Özkan Tek liste olarak girdiği Kongrede tüm delegelerin oylarını alarak 9. Kez Oda başkanı olarak seçildi.

12 Ocak Çarşamba günü saat 11 de Atatürk parkında başlayan Ünye Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel kurulunda yine mevcut Başkan Bekir Şimşek’in tek liste olarak girdiği kongrede Bekir Şimşek 10. Kez başkan seçildi.

Son olarak 13 Ocakta Gerçekleştirilen Ünye Terziler kuaförler ve Sanatkarlar odası genel kuruluna başkanlık için Cihan Altun, Mehmet Karaman ve İsmet Çat olmak üzere  3 aday adını yazdırdı. Adaylardan 3. Sırada 76 oy alarak  Mehmet Karaman, 110 oy ile 2. Sırada cihan altun olurken 199 delegenin oyunu alarak Başkanlığı Mevcut Başkan İsmet Çat Yeniden Kaza ndı. Ünye Terziler kuaförler ve Sanatkarlar odası 6. Kez İsmet Çata başkanlığı vermiş oldu.

Yapılan Genel Kurullarda Oda başkanları değişmez iken Ünye Değişime Hayır demiş oldu.

 

 

Bu haber toplam 293 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ÜNYE, DEĞİŞİME, HAYIR, DEDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız