ordu

7 Şubat 2022 Pazartesi Saat: 14:13

İKİNCİ YARI SEZONU BİLGİ EVLERİNDE BAŞLADI

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kaliteli bir eğitim sağlayan bilgi evleri ara tatilden sonra ikinci yarı eğitimine başlamış bulunuyor.
İKİNCİ YARI SEZONU BİLGİ EVLERİNDE BAŞLADI
kyble çikolatalı fındık ezmesi
3 aralık dünya engelliler günü

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla Ordu ’ya kaza ndırılan ve kaliteli bir eğitim sunan Bilgi Evleri ara tatilin ardından eğitimlerine kaldığı yerden devam ediyor. 7 Şubat itibari ile eğitimlerine yeniden başlayan Bilgi Evleri oluşturulan müfredat derslerinin yanı sıra çeşitli kulüp faaliyetleriyle öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini imkân sunuyor.

 

Öğrencilerin boş zamanlarını faydalı bir şekilde geçirmelerini sağlamak, ailelerin güvenle bırakabilecekleri vazgeçilmez ortamlar oluşturmak amacıyla Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçelerinde kurulan Bilgi Evleri faaliyetlerini sürdürüyor. Sömestr tatili dolayısıyla eğitimlerin ara verildiği Bilgi Evleri, 7 Şubat itibari ile eğitimlerine yeniden başladı.

 

KALİTELİ EĞİTİMLER VERİLİYOR

 

Sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediyesi, hayata geçirdiği Bilgi Evlerinde bilgi destek programları, eğitimler, seminerler ve sosyal sorumluluk projeleri ile öğrencilere yardımlaşma ve özgüven aşılanmasına katkı sağlıyor. Öğrencilerin yeteneklerinin farkına varmaları için eğitimlerinde gerçekleştirildiği değerler eğitimiyle de öğrencilerin milli, manevi duygularla hem kendilerine hem de çevrede olup bitenlere karşı duyarlı olmalarına destek veriliyor.

 

TÜM İMKÂNLAR SAĞLANIYOR

 

Bilimsel teknolojik gelişmeler takip edilerek oluşturulan Türkçe, Matematik, Fen Teknoloji ve İngilizce derslerinin okul tekrarı şeklinde müfredata uygun olarak anlatıldığı Bilgi Evlerinde öğrencilerin akademik başarısı da destekleniyor.

 

Öğrencilerin her türlü konuda çağın gerisinde kalmamaları adına sistemli bir şekilde oluşturulmuş Bilgi Evleri sadece bunlarla sınırlı kalmayarak en üst düzeyde yararlanabilmeleri, kitap okuma sevgisi aşılayarak bilinçli nesillerin yetişmesini sağlayabilmeleri için hazır bulundurulan kütüphane ve akıl oyunlarıyla bir bütün oluşturuluyor.

 

 

 

Bu haber toplam 178 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : İKİNCİ, YARI, SEZONU, BİLGİ, EVLERİNDE, BAŞLADI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız