16 Nisan 2022 Cumartesi Saat: 12:11

ÜNTİD’DEN “MÜNYETÜR SANATÇIMIZ İLKER ÇORBACI'YI TEBRİK EDİYORUZ.”

Ünye Turizm İşletmeciler Derneği (ÜNTİD) Başkanı Adnan Sobi, mÜNYEtür sanatçısı olan İlker Çorbacıyı tebrik etti.
ÜNTİD’DEN “MÜNYETÜR SANATÇIMIZ İLKER ÇORBACI'YI TEBRİK EDİYORUZ.”
2. devre başlıyor

ÜNTİD Başkanı Adnan Sobi, Genel Sekreteri olduğu, mÜNYEtür sanatçısı olan ve 15-16-17 Nisan tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel kongre salonunda eserlerini bir çok vatandaşımızla buluşturdu.

Münyetür Sanatçısı İlker Çorbacı, sıfır atık projesinde yaptığı 3 boyutlu eşsiz eserlerini dünyaya buluşturuyor. 15-16-17 Nisan tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel kongre salonunda eserlerini akademisyen hocalar ve çevre mühendisleriyle ve birçok çevreci vakıflarla buluşturan sanatçımız, aynı zamanda Ünye Turizm İşletmeleri Derneği Genel Sekreteri olarak Ünye 'mizin turizmine sanatsal anlamda büyük katkılar sunan mÜNYEtür sanatçımızdır. Sanatçımız, İTÜ Rektörü Çevre Profesörü sayın Prof. Dr. İsmail KOYUNCU tarafından da sergi alanında ziyaret edilerek sanatını en üst düzeyde anlatma fırsatı buldu.

Ünye’nin tarihi eserlerini, Turizm destinasyonlarını ve ileri dönüşüm sanatını, tanıtmış olmanın onurunu yaşayacağını söyleyen Ünye mÜNYEtür Sanatçısı İlker Çorbacı, “mÜNYEtür sanatımız akademik düzeyde sunum ve sergi fırsatı yakalamıştır. İTÜ SEG 13 sürdürülebilir ekosistem günlerine davet edilmiş olmanın haklı gururunu yaşayan ve tüm Ünye adına, Nisan 15-16-17 Süleyman Demirel kongre salonunda değerli akademisyen hocalarımızla, çevre mühendisleriyle ve birçok çevreci vakıflarla buluşmaya devam ediyor.” dedi.

Başkan Sobi Yapmış olduğu açıklamada “Ünye’nin tarihi eserlerini ve ileri dönüşüm sanatını, tanıtmış olmanın onurunu yaşayan sanatçımız,  Atıkların sanat ya da ürünlerde kullanılması 21. Yüzyılda yeni yeni tek tük başlarken yıllar öncesinde bunu Türkiye’de uygulayan, ileri dönüşüm sanat akımının öncüsü olarak benzersiz eserlerini İTÜ Kongre Fuaye alanında sergilenmesi ve üniversite öğrencileriyle bu ilham verici eserleri buluşturmak benim için mutluluk verici ve Ünye için gurur vericidir. Genel Sekterimiz ve mÜNYEtür sanatçımız İlker Çorbacıyı tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.” dedi.

İstanbul'da yaşayan tüm hemşerilerimizi bu eşsiz sanatı görmeye ve sanatçımıza destek olmaya davet ediyoruz.

Ünye Medya Haber Ajans ı Ailesi olarak ÜNTİD Genel Sekreteri Sayın İlker Çorbacı'yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

Bu haber toplam 180 defa okunmuştur



Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız